fbpx
Názory(video) Smeráci išli do Veľkého Krtíša, kde je mimoriadna...

(video) Smeráci išli do Veľkého Krtíša, kde je mimoriadna situácia kvôli migrantom

-

(video) Smeráci išli do Veľkého Krtíša, kde je mimoriadna situácia kvôli migrantom

Na 16.30 hod. avizujú tlačovú besedu.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

8 Komentáre

 1. Ďakujem vám Smeráci. Veď títo babráci čaputovej vlády to robia zrejme naschvál. A áno, aby sa zapáčili kolektívnemu západu, ktorí ich v tom určite s radosťou podporuje. Pán Fico, už na nás chystajú ďalšiu covidovú vakcináciu, pozrite si to. A tomu nášmu fašistickēmu progresívnemu zradcovskému zoskupeniu to veľmi vyhovuje. Mám podozrenie, že nám stopnú kvôli tomu aj voľby do parlamentu 30.09/23.a znova budú ľudí nútiť k očkovaniu. Prosím, všímajte si aj našu oblohu, keď z krásneho modrého neba sa po prelete lietadlom ukážu o chvíľu biele a aj iné mraky, ktoré nikde neodchádzajú, ale stoja na jednom mieste v niekoľkých vrstvách. Sú buď úplne biele gule alebo aj podobné, ako krajka, aj všelijako zafarbenē. Mám zato, že nás buď poprašujú alebo vypúšťaju na nás nejaké svinstvo. Našu oblohu pozorujem už dlho a stále je to tak. Aj inokedy, v dávnych časoch bola obloha zamračená, aké takéto divadlo som nikdy predtým nevidela. A to už mám dosť rokov.

 2. https://youtu.be/4R0hWWdWUVQ?si=FPnMo9kQjdD8NN0j

  Denacifikátori sa zmenili na nacistov!!!
  ,,Osloboditelia“ sa zmenili na fašistických okupantov…
  Takto sa aj vy súdruhovia chystáte po voľbách
  ,,oslobodzovať“ slovač?
  No podľa vášho prejavu z R.Soboty súdruh Fico,
  tu bude niečo podobné!!….
  Česť všej ,,statočnej“ práci červení khméri..
  Dúfam že priateľov a propagátorov Ruska a jeho okupácie UA nebude ruština problém ak by tak súdruh google je k dispo…

  • … a kdeže má tvoj modrožľtý jutuber aspoň bold anglánské tituľky, ty žľtomodrý slovenský banderovec. Ruská federácia dává banderovským ukrom už na svojom územiu možnosť veľkorysého výberu, na rozdieľ od banderovcov, ktorý ruských občanov donbasu fašisticko-trestaneckú výpravú gestapácky kynožili ako neľudskú svoloč systémovo a kolektívno. Aké typické pre jednanie anglofašistov a ukrobanderovcov.

 3. Ina ak už reagujete tak aspoň vlastnými argumentami z ,, vlastnej hlavy“ lebo tie drísty o ukrofašistoch, banderovcoch, či anglosasoch ma n8ezaujímajú!! Ja som vám dal link na ktoromsa jasne ruský gubernátor vyjadruje že bude selektovať prístup k liekom či vzdelaniu
  podľa národnosti !!
  Ak tomu nerozumiete tak si to dajte preložiť alebo sa radšej nevyjadrujte !
  Na tie vaše ukrofašisticke táraniny z Harabínovej pometenej hlavy nie som zvedavý…nech sa vám darí v hľadaní vecných protiargumentov!

  • … štefanko, mňa zasa nezaujímajú tie tvoje drísty o rudých kmérov. Z ktorej liberálnej hlavy eurobuzíkov verejnoprávnej hoaxárne si to odpočul ? A ako som písal ukrobanderovci si môžu vybrať ruský pas a lieky alebo naočkovaný protiruský fanatismus tvojho menovca a následný slobodno-individuálny úspešný odchod na západ, bližšie do eurobanderistanu. S banderovcami a ich európskými podporovatelmi sa Rusi už o ničom dojednávať nebudú. To Rusi zkúšali do jara roku 2022. Trpezlivá snaha o dohodu s banderovcami z ruskej strany skončila. Rusi vypísali tvrdé sankcie na akúkoľvek dohodu s ukrofašistami a ich európskými tútormi. Tvoja snaha o amnestiu pre vrahov a lútostivosť k protiruským fanatikom je úsmevná. … a k úplnosti ti dávám jeden koment odvážného, serúceho na krvilačnosť banderovcov.

   Ну, Денис, у Вас немного искаженное представление о людях которые остались в Токмаке, Мариуполе, Мелитополе и на др территориях. Процентов 90 это коллоборанты и живут по старинному украинскому правилу: хороший теленок с двух маток сосет. Там очень много работы для СБУ. За российскими паспортами стоит очередь с 6 утра. По настоящему преданных Украине и ждущих возврата ЗСУ на самом деле единицы….проверено. 😊 Забудь те об этих людях. Как только ЗСУ возьмёт Токмак – Мелитополь так сразу же начнется Великий исход на Россию.
   Всё правильно говорят для защиты !

 4. No ak vás moje reči nezaujímajú tak načo na ne reagujete?
  No a s protiargumentom ste si tiez velkú prácu nedal, myslel som že na video kde sa proruský poskok sám priznáva do kamery k diskriminácii vlastného obyvatelstva, dokonca k deportácii detí my systémom ctrl s ctrlv skopírujete bohvie odkiaľ nejakú ruskú
  Zlátaninu. To mi je už len protiargument…
  No a na tie chválospevy na ruskú šikovnosť a bojové umenie iba toľko. Doba imperializmu už minula a obnova sovietskeho impéria
  na to je už trocha neskoro.

  • … michelko, prečo ma banom cenzuruješ ? Je to pre moju expresívnu jadrnosť, ochranu či pre tvoj paholský oportunismus ?

 5. … no ty si sa vydaril. Začneš s rudými kmérami, pokračuješ, že ťa reči o anglosasoch nezaujímajú a končiš otázkú, prečo reagujem pokiaľ ti podstrčím tvoju vlastnú medecínu. Už ti po tretie oznamujem, že pokiaľ sa banderovci zkľudnia a rozhodnú sa pre ruský pas, dostanú lieky aj pravoslávne požehnanie od ruského gosudára. No, pokiaľ sa nezkludnia, budú musieť bez pasu vycestovať na západ za fašismom, ktorí tak obdivujú. Rusi zo skúsenosťami z druhej svetovej vojny o banderovcov záujem nemajú, na rozdiel od eurorajchstágu a bruseľským revanšistov. …. a tá podla teba ruská zlátanina je zkopirovaná z komentov pod tvojím videom. Dalej budem pokračovať s podstrkováním a ti ja podstrčím na zhliadnutie video o protiruskom poskokovi zo samotného srdca eurofašistov z babylónského bruseľu.

  … toto sú fanatickí eurokrati nenávisti k Rusku, nacistickí revanšisti a podporovatelia banderovcov. Než počúvať eurodrísty tohto nacistického gaunera, radím prečítať si reálné komentáre nečechov pod videom.

  https://www.youtube.com/watch?v=sspxZ28Ah9s

  … toto je vila asociála a belgického, vychcaného liberála aj s motorovým čľnom. Na renováciu vily mu jeho európskí kumpáni pridelili dotáciu 327 784 eur.

  https://civilek.info/wp-content/uploads/2022/09/Guy-Verhofstadt-villaja.jpg

  … a keby si chcel vidieť aj bruseľský čľník tohto belgického nácka.

  https://civilek.info/en/2022/09/06/the-magyargyulolo-brussels-politician-demands-sanctions-but-he-bought-the-luxury-villa-with-taxpayers-39-money/

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás