fbpx
TV VVVIDEO: R. Kaliňák: Ak EÚ ohrozuje národné záujmy Slovenska,...

VIDEO: R. Kaliňák: Ak EÚ ohrozuje národné záujmy Slovenska, je našou povinnosťou na to upozorniť!

-

VIDEO: R. Kaliňák: Ak EÚ ohrozuje národné záujmy Slovenska, je našou povinnosťou na to upozorniť!

Ak začneme popierať právo na názor, začneme popierať samotnú EÚ a jej základný princíp. Ak si teda myslíme, že kroky vrcholných predstaviteľov EÚ vedú Európu nesprávnym smerom, máme právo nesúhlasiť. Navyše, ak sú tieto kroky v rozpore s národnými záujmami Slovenska.

Musíme byť schopný autonómne povedať svoj názor, pretože Slovenská republika musí byť pre nás za každých okolností na prvom mieste. Na Ukrajine sme svedkami narušenia rovnováhy v rámci geopolitickej architektúry.

Musíme preto za každých okolností vyzývať na mierové ukončenie konfliktu. Dodávaním zbraní sa konflikt iba predlžuje a ukrajinskej strane tak obmedzujeme jej možnosť o začatie mierových rokovaní. Pokračovaním vojny iba zomierajú zbytočne další a další ľudia. Našou snahou musí byť, aby sa konflikt nepredlžoval.

Video na Youtube:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img
spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

spot_img

1 Komentár

  1. Ak ma niekto ohrozuje a tlačí ma do sebazničujúcej vojny, z ktorou nemám nič spoločné tak s ním automaticky skončím. Kedy už aj Smer pochopí, že jediná záchrana pre Slovákov je Neutralita a vystúpenie z EU. Poňali?

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás