fbpx
TV VVVIDEO: R. Fico: Na frekvenovanom hraničnom priechode Šahy nie...

VIDEO: R. Fico: Na frekvenovanom hraničnom priechode Šahy nie je jediný policajt

-

VIDEO: R. Fico: Na frekvenovanom hraničnom priechode Šahy nie je jediný policajt

Predseda strany SMER – slovenská sociálna demokracia bol navštíviť hraničný prechode Šahy smerom na Maďarsko, kde však nebol jediný policajt. Ak by teda prichádzal od Maďarska autobus, kamión, dodávka plná migrantov, nikto ich tu nezastaví a voľne prejdú na územie Slovenskej republiky a tam potom možno budú klopať na policajné útvary a pýtať si papieriky. „Je to neuveriteľné, ako vláda ignoruje ochranu našich hraníc a ochranu našich záujmov, pretože toto je jeden z najviac frekventovaných prechodov, pokiaľ ide Maďarsko, a považujem za neuveriteľné, že tu nikto nie je. Každý migrant, ktorý príde z Maďarska prejde cez hranicu bez akýchkoľvek prekážok,“ poukázal na situáciu predseda smeru. Pýta sa Ódora a Hamrana, či naozaj nemáme len pár policajtov a vojakov, aby stáli na hranici.

Video:

Video na Youtube:

Asi 100 metrov za hranicami na maďarskej strane už stála pripravená dodávka plná nelegálnych migrantov, no a na hranici ich samozrejme nemá kto skontrolovať, lebo ako sa Hamran vyjadril,„nemá na to personál“.

Zdroj: tlačový odbor strany SMER – slovenská sociálna demokracia

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. V zavere videa tam pravdepodobne prichadza policajna hliadka (podla auta). Co znamena, ze Fico stoji uz na slovenskej strane hranice. Zaroven je potrebne dodat, ze nestaci chranit len hranicu, kde nie je hranicna rieka – napriklad v obci Velka Calomija, ktorej starosta otvorene vystupil, je Ipel hranicnou riekou, ale prejdete ho v pohode, ma tak 10 m a hlbku okolo metra….

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás