Názory(video) R. Fico: Časy sa menia

(video) R. Fico: Časy sa menia

-

(video) R. Fico: Časy sa menia

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

 1. Ďakujem pán Fico, lebo je všetko pravda, o čom tu hovoríte. Ďakujem aj za toho frajera na záver z belgického parlamentu. Tiež hovoril pravdu.

 2. Časy sa naozaj menia!
  Ešte toť nedávno sa JUDr. Robert Fico csc ožratý jak ruský mužik prezentoval z pléna NRSR vstýčeným prostredníkom v totálnej depresii a so sklenným pohľadom po tom ako si v ,,pracovnom čase privodil opitosť skonzumovaním väčšieho množstva etylalkoholu nezistenej značky!
  Alebo pred tým tiež krátko po prehratých voľbách sa dal počuť ( samozrejme tiež v alkoholickom delíriu),že mu žiaden buzerant po hlave skákať nebude narážajúc na svoj PPP projekt Pleho keď mu už prestal tolerovat jeho alkoholické excesy a Hlasno zo Smeru odišiel aj s časťou spolustraníkov tváriac sa že my nič my nie podvodníci mi iba vodníci!!
  Ešte cvíľu sa časy pre náčelníka holdujúcemu ohnivej vode Tašatungovi uberali k horšiemu
  a už sa videl v base no zlom nastal pri hlasovaní v NRSR o jeho vydaní na súd…..
  každý vie ako to dopadlo, že sa našla nadpolovičná väčšina judášov a Tašatungovi v poslednej chvíli zachránila jeho prepytujem docentskú riť aj keď musím uznať že to mal ešte poistené cez ,,medicinmana“ GP a magickú 363ku!!
  No a dvtedy sa začali časy meniť znova pre Tašatungu k lepšiemu!!!
  No a po vypustení testovacích balónikov ked zistil že slovač je ešte stále dôverčivá a sprostá jak táčky už je znova na koni , zanechal (asi!) ohnivú vodu a premenoval sa na náčelníka Dunivy hrom !!
  Každý den spoza kecátka na tlačovkách posiela na každého hromy blesky….
  ….tak tak časy sa menia a tým naivným a bezúmnym Slovákom lan pripomínam že sa môžu vrátit aj takéto časy ktoré tu už raz boli!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás