fbpx
- Reklama -
Názory(video) Popletená a dezorientovaná Veronika sa vyjadruje k Ústave...

(video) Popletená a dezorientovaná Veronika sa vyjadruje k Ústave SR, z ktorej si aj ona urobila trhací kalendár. Remišová nech sa radšej hrá s pexesom a bude pre SR menej škodlivá

-

(video) Popletená a dezorientovaná Veronika sa vyjadruje k Ústave SR, z ktorej si aj ona urobila trhací kalendár. Remišová nech sa radšej hrá s pexesom a bude pre SR menej škodlivá

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 KOMENTÁRE

  1. To má čo znamenať???? Ona sa všetkému rozumie ? Pozrite sa na ňu, ako sa tvári, ako sa to naučila naspamať, čo jej poradili alebo napísali. Nedá sa ju počúvať, nie to sa na ňu preafektovanú a premúdrenú „odborníčku“ pozerať. Ja to už dávno robím.

  2. chudera, zase ma ty vlasy na debila.no co uz s nou.Ani chytra, ani pekna, to je spatna kombinacia, a toto cudo chce davat prikazy vo vlade.Boze, ona asi nema doma ani zrkadla, aby sa nebala, keby sa zazrela.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás