fbpx
NázoryVIDEO: Naše ,,celebrity" v roku 2018 bľakali na námestiach....

VIDEO: Naše ,,celebrity“ v roku 2018 bľakali na námestiach. Teraz opäť pokračujú v psychopatickej kampani

-

VIDEO: Naše ,,celebrity“ v roku 2018 bľakali na námestiach. Teraz opäť pokračujú v psychopatickej kampani

Ak neprídeš voliť, bude nielen horšie a ublížiš sebe a ostatným, ale ukradnú Ti štát a Rusko zvíťazí, strašia herci a liberálne celebrity v propagandistickej progresivistickej predvolebnej kampani organizovanej magazínom .týždeň. Jeho šéfredaktor Štefan Hríb je známy svojou angažovanosťou za zmenu politických pomerov v štáte, ktoré viedli nielen k zvoleniu Zuzany Čaputovej za prezidentku Slovenskej republiky, ale aj k nastoleniu antidemokratického Matovičovho režimu

Politická angažovanosť Štefana Hríba v prospech cudzích záujmov a konkrétnych politických zoskupení v štáte je verejným tajomstvom. Na stretnutí v bare Next Apache v marci roku 2016 sa mali dvaja agenti zahraničných služieb (vrátane šéfa rozhlasového vysielania americkej stanice Slobodná Európa) stretávať so šéfredakorom magazínu .týždeň, o čom informovala nielen nebohá novinárka Jana Teleki, ale aj expremiér Ján Čarnogurský.

Voľby ukážu, či tu pre slušných ľudí bude možné naďalej žiť, pracovať, študovať, vychovávať deti. Veľká skupina demokraticky zmýšľajúcich ľudí je situáciou na politickej scéne tak znechutená, že voliť ísť nechce. Pomôž nám presvedčiť ich, aby prišli voliť, hlása kampaň vyzývajúca na účasť vo voľbách.

Text výzvy:

30. septembra budú voľby, ktoré znovu rozhodnú o najdôležitejších otázkach tejto krajiny. V ten deň sa na dlhé roky dopredu určí, či sa Slovensko pokloní Putinovmu Rusku, či bude patriť autoritárskym konšpirátorom a fašistom alebo ostane krajinou slobodných ľudí.

Veľká časť voličov je dezorientovaná, ovplyvnená ruskou propagandou a populistickými politikmi šíriacimi zlosť, nenávisť a hoaxy. Tí voliť prídu. Na druhej strane je veľká skupina demokraticky zmýšľajúcich ľudí, ktorí sú situáciou na politickej scéne natoľko znechutení, že voliť už ísť nechcú.

Práve vás chceme požiadať, aby ste voliť šli a pomohli tejto krajine – kvôli svojim blízkym a aj kvôli sebe samým. A ak takýchto váhajúcich ľudí poznáte, pomôžte nám presvedčiť ich, aby tiež prišli k voľbám.

Nepredkladáme optimistické scenáre. O dnešnom stave slovenskej politiky si nemyslíme veľa dobrého. Cítime však potrebu upozorniť, ako blízko je volebná katastrofa. Neutešujeme sa tým, že hrozivé predvolebné vyhlásenia sú len kampaňou a v povolebnej realite to nebude také zlé. Bude. Budúci diktátori pred nástupom k moci vyjadrujú svoje zámery relatívne presne. A tí naši nám jasne hovoria, že ich cesta bude cestou Orbána či Putina. V slovenských rozprávkach sa nešťastná krajina zahaľuje do čierneho súkna. Nedopusťme to. Pomôžme si navzájom šírením informácie o tom, čo sa stane, AK NEPRÍDEŠ VOLIŤ.

Každý, komu záleží na slobodnej budúcnosti Slovenska, môže túto kampaň podporiť darom na stránke aknepridesvolit.sk, ktorý bude použitý na jej šírenie v médiách. Môžete si tiež vytvoriť vlastný mediálny priestor – na stránke aknepridesvolit.sk sa dajú vizuálne posolstvá kampane voľne stiahnuť. Máte aj možnosť navrhnúť vlastné posolstvo, ktoré vám pomôžeme vizualizovať. Pridajte sa. Príďte voliť a presvedčte demokraticky zmýšľajúcich ľudí vo svojom okolí, aby prišli tiež.

Peter Darovec, Štefan Hríb, Kamila Magálová, Ľubomír Tomáška, Martin Huba, Peter Zajac, Henrieta Mickovičová, Martin Mojžiš, Adriana Kemka, Richard Stanke, Vladimír Bužek, Dušan Taragel, Juraj Kemka, Ján Koleník, Peter Szolcsányi, Alexander Bárta, Jozef Nosek, Ady Hajdu, Peter Celec, Jonáš Karásek, Imrich Barák, Balla, Samuel Kováčik, Márius Kopcsay, Milo Janáč

Viac vo videách:

O kampani informuje hlasná trúba Progresívneho Slovenska – Denník N a portál .týždeň, ktorému šéfuje novinár a bývalý moderátor a redaktor americkej rozhlasovej stanice Slobodná Európa Štefan Hríb.

Hríb a príprava štátneho prevratu v roku 2017

Politická angažovanosť Štefana Hríba v prospech cudzích záujmov a konkrétnych politických zoskupení v štáte je verejným tajomstvom. Na stretnutí v bare Next Apache v marci roku 2017 sa mali dvaja agenti zahraničných služieb (vrátane šéfa rozhlasového vysielania americkej stanice Slobodná Európa) stretávať so šéfredakorom magazínu .týždeň Štefanom Hríbom, informovala vo svojich článkoch novinárka Jana Teleki.

Hríb je taktiež známy tým, že si na koberec volá redaktorov a novinárov, ktorí nepíšu v súlade s určenou mediálnou propagandou. To sa týkalo aj mnohých káuz, ktoré novinári pravidelne otvárali počas poslednej vlády Roberta Fica a ich medializovaním sa snažili diskreditovať jeho garnitúru. Vyvrcholením tohto úsilia bola vražda novinára Jána Kuciaka, ktorá bola „míľnikom“ v úsilí o zmenu mocenských pomerov v štáte. To vyústilo do zvolenia advokátky Sorosom financovanej mimovládky Via Iuris Zuzany Čaputovej za prezidentku Slovenskej republiky v roku 2019. Neskôr došlo aj k skutočnj zmene mocnských pomerov v štáte, keď sa po voľbách v roku 2020 dostala k moci hnutie OĽaNO Igora Matoviča, ktorý pred tým priznal, že vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej bola „míľnik“. „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by, predpokladám, mohol konečne spôsobiť aj návrat k svedomiu pri poslancoch Smeru,“ vyhlásil Matovič v marci roku 2018.

Bývalý slovenský premiér, exminister spravodlivosti a v súčasnosti advokát JUDr. Ján Čarnogurský dňa 26. februára 2020 vo svojom príspevku na sociálnej sieti napísal, že za protivládnymi demonštráciami v rokoch 2017 a 2018 a následnou mediálnou kampaňou stojí organizovaná skupina.

Portál InfoVojna o Čarnogurského statuse informoval už vtedy v článku TU.

„Mám v rukách výpisky z tohto trestného spisu. Dostal som sa k nim legálne, teda aspoň tak legálne ako noviny SME a Denník N k výpiskom, ktoré uverejňujú. Uvedené noviny uverejňujú selektívne výpisky, ktoré sa im hodia. V trestnom spise sú záznamy zo sledovania najmä Štefana Hríba (šéfredaktor .týždeň), ale aj ďalších. Skupina sa schádza obyčajne v bare Next Apache na Panenskej ulici v Bratislave,“ uviedol 26. februára 2020 Čarnogurský.

Ako príklad uvádza číslo listu 13077, v ktorom sa uvádza: „Hríb a uvedený neznámy muž sa počas toho, ako Lipšic telefonoval, venovali tiež téme Kaliňák – Bašternák. Vraj to vyzerá, že to Kaliňák neustojí, vraj už nemá takmer žiadny vplyv. Tlak musí pokračovať „minimálne do očakávaného apríla“. Ak sa vraj podarí poriadne „zdvihnúť vlnu“ môže z nej vzísť nová sila, tak tomu vraj v histórii vždy bolo – hlas ľudu, hlas boží.“

Po roku na tieto šokujúce informácie upozornil aj denník Pravda v článku TU.

O sledovaní politikov a novinárov v bare Next Apache, v kaviarni „U Krajniaka“ a monitorovanie Kuciaka podľa vyšetrovacieho spisu si môžete prečítať aj v článku TU.

Spis zo sledovania, zväzok 29/3, ktorý dokazuje prípravu na prevzatie moci, si môžete prečítať v článku TU.

Zdroj: YouTube / InfoVojna

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Každý demokrat príde voliť.
    takže za mňa palec hore za snahu.

    nie je dôležité ako propagujú voľby, ale že to robia. až začnú propagovať, že voľby sú zbytočné, potom treba mať strach.

  2. preco tu zase bliaka Sanke, vsak tu ani nezije, byva na Morave, tak nech tiahne bliakat tam, ked mu niekto tu pappulu natrhne este viac.Len rozostvavaju celebrity.Ano Stanke deti mat nebude, lebo ma za manzelku chlapa a ta mu ho neporodi.Nech sa celebrity radsej snazia dobre hrat divadlo, lebo ani to nevedia.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás