fbpx
TV VVVIDEO: MIROSLAV KAMENSKÝ: SMERUJE EÚ K ROZDELENIU NA 2...

VIDEO: MIROSLAV KAMENSKÝ: SMERUJE EÚ K ROZDELENIU NA 2 BLOKY? BUDE SLOVENSKO V JEDNOM BLOKU S UKRAJINOU? (TV OTV)

-

VIDEO: MIROSLAV KAMENSKÝ: SMERUJE EÚ K ROZDELENIU NA 2 BLOKY? BUDE SLOVENSKO V JEDNOM BLOKU S UKRAJINOU? (TV OTV)

JUDr. Miroslav Kamenský o prijatí Ukrajiny do Európskej únie. Vidíme aj časté návštevy predsedníčky EK Ursuly von Der Leyen v Kyjeve. Aj naša slovenská vláda, novozostavená vraví, že nemá nejaký výraznejší problém s tým, že by sa Ukrajina začlenila do EÚ. Problém však vidí s prijatím do NATO a tam by podľa ich slov by toto členstvo nepodporovala. Ak dôjde k prijatiu Ukrajiny do EU…ako to ovplyvní Slovensko , či už ekonomicky alebo bezpečnostne? Bude Slovenská republika participovať na obnove Ukrajiny? Nebudeme v konečnom dôsledku budovať Ukrajinu z našich peňazí, ktoré vkladáme do európskeho fondu? Ukrajina ešte nie je členom EÚ, ale všetci sa k nej správajú akoby už bola. Veď to vidíme na tom koľko finačných prostriedkov sa z EÚ presunulo do Kyjeva, vidíme tú pomoc jednotlivcýh členských krajín EÚ, vidíme rôzne podporné programy, …už chýba len otvoriť hranice

Video:

Zdroj: TV OTV

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. nebude to to jadro, o ktorom hovoril Fico? Vtedy sa vedelo, ze na UA bude prevrat a vojenske / vojnove aktivity smerujuce k ostrej vojne so vsetkym.
    Ktory k-kot chce stat po vojne zobrat do EU? Ved to bude ukrajinizacia SK a CZ, hlavne CZ, tieto obete vojny sa nebudu branit nicomu.
    Jadro EU bude zrejme Zapad + nejaky satelit Vychodu. Ak by sa UA dostala do Vychodneho EU kridla, to nedopadne dobre. Ale v tomto kontexte sa to Ficove jadro ukazuje v uplne inych suvislostiach a aspektoch.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás