TV VVVIDEO: Ján Mažgút: PROGRESÍVNY KARIÉRNY POSTUP

VIDEO: Ján Mažgút: PROGRESÍVNY KARIÉRNY POSTUP

-

VIDEO: Ján Mažgút: PROGRESÍVNY KARIÉRNY POSTUP

Priatelia, pred časom som vám ukázal, ako v jednej bratislavskej pivárni vyzerali „pracovné porady“ manažmentu mestského podniku Metro Bratislava. Dnes si ukážeme, ako ťažko pracovala pani riaditeľka Kozáková počas horúcich letných mesiacov.

Video:

Video na Youtube:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

  1. … malinkí slovačikovia, ohúrení feťáckú narkózú si do svojho zeleného revíru, popri ukrodúhovom grasaľkoviču, nasadili škodnú vätšiu, než je beťárska líška, ktorá za behu v kurníku prepočítáva sliepky, či niektorú skoršie už nedobehol tchor. Bude ťažké túto smetiskovú líšku z kurníku k azylu vyduriť na rodnú, oplotenú ambasádu budajovým koprivužravým medveďom. …no, pri Ruskom medveďovi by sa táto slonica naučila skákať cez plot aj flopom.

  2. chlopi, menše kydať hnoja na druzé a o to vácej ohýbať mozgovňu svoju kadze z týchto sráček ven

  3. … chlopi, skúste mafió menševickej elite rozumno povedať, aby sa pomenšila, aby nebola taká pažravá a podlo zákarná. Odpoveďou bude škodoradostný a hurónský smiech. A tak im treba nastavovať nadsadené zrkadlo ich krivosti, aby sa spamatali a umravnili, než vatšina opráší gilotiny.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás