fbpx
- Reklama -
Názory(video) Harabin po odchode z NAKA zmietol novinárov ako...

(video) Harabin po odchode z NAKA zmietol novinárov ako tsunami. Reagoval aj R. Fico

-

(video) Harabin po odchode z NAKA zmietol novinárov ako tsunami. Reagoval aj R. Fico

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Video nájdete na tomto odkaze (zdroj: topky.sk)

https://www.topky.sk/cl/10/2313857/Harabin-po-vysluchu-na-NAKA–Budete-mi-platit-odskodne–Obvineny-je-z-extremizmu-a-zo-schvalovania-trestneho-cinu

Reakcia Roberta Fica na seba nenechala dlho čakať:

- reklama -

AK MÁ BYŤ STÍHANÝ HARABIN, MUSÍ BYŤ STÍHANÁ AJ ČAPUTOVÁ

Zadržanie a obvinenie bývalého predsedu NS SR a ministra spravodlivosti SR Š. Harabina za podozrenie zo schvaľovania trestného činu a podobných nezmyslov je dôkazom totálnej straty súdnosti NAKA pod priamym riadením Matoviča a Mikulca. Keď už NAKA, pod tlakom informácií ako zneužíva právomoci, nevie čo má robiť, rúbe bez zmyslov v amoku doprava, doľava.

Štefan Harabin má tvrdý jazyk, s ktorým sa nie vždy dá súhlasiť. Ale obmedzovať takýchto významných právnikov, ktorým Kolíková nesiaha ani po členky, na slobode za ústne prejavy, je výsmechom. Ak neexistujúci predseda vlády Heger tvrdí, že polícia má rozviazané ruky, mala by NAKA okamžite obviniť prezidentku Čaputovú za podporu fašizmu. Neviem, či je taká hlúpa, alebo to urobila úmyselne, ale dala vysoké štátne vyznamenania osobám, ktoré priamo podporovali fašizmus a udávali nacistom odporcov fašizmu.

Tejto téme sa SMER – sociálna demokracia bude ešte veľmi intenzívne venovať. Keby mala prezidentka Čaputová Boha pri sebe, odstúpila by z funkcie. Aspoň by sa vyhla hanbe, ktorá ju čaká za výkon prezidentského úradu, kde skončí horšie ako obdobne Američanmi vybraný a podporovaný A. Kiska.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 KOMENTÁRE

  1. Čaputová sa dostala na to svoje povestné smetisko (dejín) skôr ako jej skončilo prvé funkčné obdobie. Jedno ju vynieslo na piedestál medzi rovnaký odpad ako je ona, a druhé ju pochová!

  2. Presne, vždy chcela byť paňou pezinskej skládky. Prekazil to jej otec, p. Strapák, pretože bol „PREPUSTENÝ“ za „čestné“ postupy nakladania s odpadmi……… a aby bol vlk sýty a ovca celá …. skládka sa už iba bez p Strapáka „premiestnila“ do Senca… a v závere „tzv. kauzy pezinskej skládky“… sa na smetisko slovenských dejín premiestňuje Jeho dcéra Zuzana. Tam bude „kráľovať“ naveky. Amen!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás