fbpx
NázoryVeci Verejné Romana Michelka: Cenzúra , konšpirátori.sk , Matovicov...

Veci Verejné Romana Michelka: Cenzúra , konšpirátori.sk , Matovicov ďalší rapel a PVV

-

Veci Verejné Romana Michelka: Cenzúra , konšpirátori.sk , Matovicov ďalší rapel a PVV

Igor Matovič je zúfalec, nikto ho neberie vážne, o ničom nerozhoduje, nikto s ním nechce nič mať. A to je pre jeho egomaniacku povahu najväčšie peklo. Je nula, nikoho nezaujíma a o ničom nerozhoduje, jeho partička nemá žiaden vplyv, ostatná opozícia sa od neho dištancuje. Preto v extrémnom tempe stvára excesy, ktoré neumožňujú pochybovať o jeho ťažkej osobnostnej poruche. Prvý exces urobil už pri slávnostnej schôdzi parlamentu, keď neskutočne hulvátsky zaútočil na predsedu parlamentu, potom dvakrát provokoval s plagátikmi pri rečníckom pulte a nakoniec tento týždeň neumožnil stand-up poslanca Jána Mažgúta, keď mu začal tesne pred televíznym vstupom hrubo nadávať. Bohužiaľ, to, že sa nevie zmestiť do kože, si odnieslo všetkých jeho 149 príčetnejších kolegov a všetci novinári. Je najvyšší čas, aby kvôli jeho eskapádam neboli všetci ostatní jeho rukojemníkmi. Nespratnosť jedného vyšinutého jedinca nesmie ísť na úkor tých ostatných. Verím preto, že v budúcnosti sa jeho excesy budú riešiť inak, teda tak, aby na ne nedoplatili všetci ostatní. Snaha o cenzurovanie nepohodlných médií napriek výmene garnitúr neustáva. Všelijaké pochybné mimovládky ako napr. konšpirátori.sk, ktorí dostávajú od americkej ambasády 50- tisíc dolárov na podporu národných záujmov USA, sa snažia ekonomicky likvidovať alternatívne, resp. nezávislé médiá tým, že „varujú“ inzerentov pred inzerciou v nevhodných médiách. Korporátne médiá naopak prudko strácajú dôveryhodnosť, a teda aj čitateľov a tým pádom sa stávajú menej atraktívnymi pre inzerentov. No a práve americkou ambasádou masívne podporovaná mimovládka konspiratori.sk, kde sú aj ľudia zo SME.sk a Denníka N, hodnotí svoju konkurenciu. To, že sú v kolosálnom konflikte záujmov, nikoho nevyrušuje, je však dobré, že táto skutočnosť zaznela a že už je verejná. V prípade, ak sa príjme zákon FARRA, je to ideálna politická mimovládka, ktoré je naozaj agentom cudzích síl a je teda možné k nej aj tak pristupovať. V programovom vyhlásení vlády je viacero priorít. Jednou zo základných je ochrana osobnosti aj pre politikov a odmietanie prezumpcie viny, ktoré sú dnes pre korporátne médiá štandardom. Je nutné venovať sa aj RTVS a buď jej prinavrátiť jej verejnoprávny charakter, alebo, ako krajná možnosť, rozdeliť ju na rozhlasovú a televíznu časť. Takisto je nutné prinavrátiť Matici slovenskej postavenie, aké si zaslúži, rovnako ako posilniť ochranu štátneho jazyka a podporu národnej kultúry. Slovensko čaká aj masívy rozvoj cestovného ruchu, vznikne agentúra, ktorá podporí poznateľnosť a atraktivitu Slovenska ako bezpečnej destinácie. V zahraničnej politike sa budeme zasadzovať za mierové riešenie ukrajinského konfliktu a budeme dbať na to, aby o hodnotovej orientáciu dieťaťa rozhodoval rodič, a nie škola. Inak povedané, bude to stopka pre politické mimovládky v školách.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. … tak som uhádol, že narkózácká ralácia na telo zo dňa 19.11.2023 bude mať a aj mala napätie hádok politických profíkov a že bude politicky poučná, napriek veroninej ješitnej samoľúbosti v potľáčanej zlosti pri odhaleniu veroniných klamstiev a kompetentnosti Erika Tomáša, ktorý jednotku vodenia slovákov za studený ňufák a straníckú turistku dokázal nielen zfarbiť do odtieňa Červenej Karkuľky, ale aj ľavicovými argumentami veronu preválcovať tak, že kiskovka bez hanby začala obhajovať pravicových panghartov bruseľom glorifikovaných ako ľavicovo slušných, ospevovala organizovaný ganag čurilovcov pracujúcich podľa intrigánských scénárov kajúcníkov dodaných hegemonom za veľkú mľákú, hrajkala sa s čuráčikom matovičom ako pri politickom inceste libtardov a nakoniec nebola schopná ani sa distancovať od pracovných metód čurilovského gangu futbalistov triafať ženy do rozkrokov či odsúdiť čurilovcské plány s kanistrami horľavín podpalovať auta v cudzom vlastníctve. Typujem, že na koncu parlamentného obdobia kresťanka verona zasa bude robiť brontosaurie pokusy premodliť sa do inej partaje, napr. ku kádéhákom, aby neostala bez ženícha straníckého členstva a zabezpečila si tak opätovne život pravicového parazita v zbytočne nadpočetnom slovenskom parlamente.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás