fbpx
NázoryTOTO JE DEMOKRACIA: V USA sa so 70 ročnými...

TOTO JE DEMOKRACIA: V USA sa so 70 ročnými kritikmi Bidena už polícia nebabre a rovno ich zastrelí

-

TOTO JE DEMOKRACIA: V USA sa so 70 ročnými kritikmi Bidena už polícia nebabre a rovno ich zastrelí

Agenti amerického Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI) v stredu pri zásahu v štáte Utah zastrelili muža, ktorý sa údajne vyhrážal americkému prezidentovi Joeovi Bidenovi. Stalo sa tak krátko pred Bidenovou návštevou Utahu. TASR správu prevzala z agentúry AFP.

FBI potvrdila, že podozrivý muž bol zastrelený počas zatýkania a domovej prehliadky v meste Provo južne od hlavného mesta Utahu Salt Lake City. Muža však odmietla identifikovať a vyhlásila, že v súčasnosti stále prebieha vyšetrovanie. Podľa záznamov miestnej prokuratúry však ide o približne 70-ročného Craiga Robertsona, ktorý bol podporovateľom amerického exprezidenta Donalda Trumpa.

Robertson sa na sociálnych sieťach údajne opakovane vyhrážal Bidenovi a ďalším ľuďom, napríklad americkej viceprezidentke Kamale Harrisovej, ministrovi spravodlivosti Merrickovi Garlandovi či manhattanskému prokurátorovi Alvinovi Braggovi. Na margo Bidenovej nadchádzajúcej návštevy Utahu Robertson vyhlásil, že si už „čistí svoju pušku M24“. V inom príspevku napísal, že je čas na „nie jednu, ale dve prezidentské vraždy – najskôr Joe, potom Kamala“.

Agentúra AFP dodáva, že prezident Biden je v súčasnosti na návšteve západnej časti Spojených štátov. Podľa plánu mal v stredu večer letieť z Nového Mexika do Salt Lake City v Utahu.

Zdroj: Nový čas

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás