fbpx
- Reklama -
TV VVR. FICO: PELLEGRINIMU ASI CHÝBAJÚ VYKOPNUTÉ DVERE, KEĎ SA...

R. FICO: PELLEGRINIMU ASI CHÝBAJÚ VYKOPNUTÉ DVERE, KEĎ SA PODPÍSAL POD SULÍKOVE ABSURDNÉ DÔVODY NA ODVOLÁVANIE VLÁDY

-

R. FICO: PELLEGRINIMU ASI CHÝBAJÚ VYKOPNUTÉ DVERE, KEĎ SA PODPÍSAL POD SULÍKOVE ABSURDNÉ DÔVODY NA ODVOLÁVANIE VLÁDY

Sulík nechce predčasné voľby, chce sa len vrátiť naspäť do vlády, to bola téma tlačovej besedy po mimoriadnom rokovaní NR SR k odvolávaniu vlády SR. Robert Fico predniesol postoje strany SMER – SD, ktorými sa budú riadiť v najbližších dňoch. „Je mi veľmi smutno, pretože o tri týždne si pripomenieme 30 rokov od vzniku Slovenskej republiky a namiesto toho, aby sme teraz viedli diskusiu na tému, ako budú vyzerať oslavy 30. výročia Slovenskej republiky, namiesto toho, aby sme hľadali cesty k pozitívnemu zviditeľneniu nášho štátu vo svete sme svedkami nechutnej výmeny názorov medzi SaS ako bývalou vládnou stranou a zostatkom vládnej koalície,“ povedal.

R. Fico tvrdí, že napriek tomu, že SaS nepatrí medzi jeho obľúbencov, v tomto prípade ale platí, že SMER zahlasuje za pád tejto neschopnej vlády. Zároveň ho šokovalo, že Peter Pellegrini v priamom prenose potvrdil, že podpísal tento Sulíkov návrh bez toho, aby ho prečítal. „Pellegrini a spol. neprečítali si návrh a podpísali to, čo napísala SaS a v tom návrhu je napísané, že vládu treba odvolať preto, lebo ako keby rezignovala na boj s mafiánskym štátom a s korupciou. Ja neviem, či Petrovi Pellegrinimu chýba ráno o piatej vykopnutie dverí, či mu chýbajú nezmyselné obvinenia a zatváranie ľudí do väzby. Či mu nestačí, že Peter Žiga je nezmyselne obvinený, že Peter Kažimír, jeho súputník je obvinený druhýkrát z toho istého bez akýchkoľvek dôkazov. Že má nad hlavou sám veľký problém, keď ho nezmyslene obvinili zo 150 tisícovej korupcie,“ uviedol. Vyzerajú tak teraz veľmi smiešne, lebo ako keby si od Hegera pýtali zatváranie, lebo málo nám robí zle.

Podľa jeho slov Pellegrini ani nepočúval Sulíka, čo vo svojom návrhu porozprával. Ten totiž túto koalíciu straší návratom sociálnej demokracie, teda SMERu. Sulík povedal, že pre neho predčasné voľby nie sú riešenie, ale po páde vlády vytvoriť nejakú novú „76“, ktorú on bude podporovať. Robert Fico požiadal SaS, aby prestal na SMER útočiť, pokiaľ chce jeho hlasy, aby ich prestali zatvárať a ak majú dôkazy, aby ich dali.

- reklama -

Alternatívny odkaz:

Zdroj: Topky.sk, SMER – SD

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás