fbpx
TV VVTB strany HLAS: Téma: Predčasné voľby

TB strany HLAS: Téma: Predčasné voľby

-

TB strany HLAS: Téma: Predčasné voľby

PELLEGRINI: Predseda Hlasu apeluje na povereného premiéra Ódora, aby pracoval až do skončenia svojej funkcie

BRATISLAVA 26. septembra (SITA) – Predseda strany Hlas-sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Pellegrini apeluje na povereného premiéra Ľudovíta Ódora, aby pracoval až do skončenia svojej funkcie. Pellegrini pripomenul problematiku cien energií i hrozbu ich nárastu v prípade plynu a tepla. „Nie je vyriešená otázka vysokých cien potravín, s ktorými nespravili nič ani vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera, ani vláda úradnícka. A stále nie je vyriešený problém nelegálnej migrácie, naopak, po rozhodnutí Poľska zaviesť hraničné kontroly so Slovenskom a avizovanom opatrení Nemecka na kontrolu vlastných hraníc reálne hrozí, že čoraz viac nelegálnych migrantov bude ostávať na slovenskom území,“ uviedol Pellegrini. Hlas preto apeluje na povereného šéfa kabinetu, aby do poslednej chvíle svojho mandátu s nasadením, a tiež s rešpektom voči občanom Slovenska riešil problémy štátu.

„Po minulých voľbách som vykonával funkciu premiéra s maximálnou zodpovednosťou, hoci som vedel, že vo funkcií na základe výsledkov volieb končím. Do poslednej minúty som však spolu s vtedajšou ministerkou vnútra a dnešnou podpredsedníčkou Hlasu Denisou Sakovou riešil akútne problémy so začínajúcou pandémiou Covidu. Prijali sme zásadné a rázne opatrenia na ochranu zdravia a života ľudí na Slovensku,“ konštatoval šéf Hlasu.

Video:

Video na Youtube:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás