fbpx
- Reklama -
NázorySulík s Korčokom sú schizofrenici?: Keď ide o biznis,...

Sulík s Korčokom sú schizofrenici?: Keď ide o biznis, Rusko pre nich zrazu nie je bezpečnostná hrozba

-

Sulík s Korčokom sú schizofrenici?: Keď ide o biznis, Rusko pre nich zrazu nie je bezpečnostná hrozba

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Status Sulíka, kde sa predvádza na fotke s Korčokom odhaľuje ich pretvárku. Je chválihodné, že chcú slovenským podnikateľom otvoriť dvere, robiť biznis v Rusku. Na druhej strane je otázka, pre koho. Kamarátov? Keď odrazu ani tie tzv. ruské porušovania ľudských práv, ani sancie nie sú absolútne žiadny problém.

FB: Richar Sulík: SPRÁVY Z PETERBURGU

Na ekonomickom fóre SPIEF 2021 v ruskom St. Peterburgu sme s ministrom zahraničných vecí Ivan Korčok absolvovali viaceré rokovania, kde sme riešili potenciálne biznis príležitosti pre slovenských podnikateľov. Agentúra Slovak Investment and Trade Development Agency (SARIO) plánuje viaceré podnikateľské misie do ruských miest. Okrem toho sme diskutovali o spamätávaní sa ekonomík po covidovej pandémii, o vodíku a jeho potenciále, o snahách v oblasti zlepšovania podnikateľského prostredia a o všeličom ďalšom. Na fotke sme s ruským ministrom vedy a vzdelávania N. Faľkovom.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás