fbpx
NázorySNS zasadne k rokovaciemu stolu: Na mimoriadnom sneme prebehne...

SNS zasadne k rokovaciemu stolu: Na mimoriadnom sneme prebehne dôležité rozhodnutie

-

SNS zasadne k rokovaciemu stolu: Na mimoriadnom sneme prebehne dôležité rozhodnutie

Nový čas: Slovenská národná strana (SNS) na sobotnom mimoriadnom sneme po parlamentných voľbách prerokuje navrhovanú voľbu predsedu strany. TASR o tom informovala riaditeľka kancelárie predsedu SNS Zuzana Škopcová. 

„Delegáti vyhodnotia výsledky volieb, prerokujú navrhovanú zmenu stanov a krajskými organizáciami navrhovanú voľbu predsedu SNS,“priblížila Škopcová. Delegáti na sneme tiež stanovia politickú líniu strany po voľbách.

„Po ukončení snemu budeme verejnosť informovať o jeho výsledkoch a postupe SNS v rokovaniach s relevantnými stranami,“ dodala. Snem SNS sa uskutoční v sídle strany na Šafárikovom námestí v Bratislave.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Ďakujem pánovi Dankovi. Po dlhej dobe som volila SNS. Verím, že nesklame. Od počiatku som národniarka, ale keby nebol pán Danko.otvoril takúto kandidátku, bola by som jednoznačne volila SMER SSD. Teší ma, že na nej boli také osobnosti, ktoré som dlhší čas mala možnost poznať z ich prístupu riešeniu problémov Slovenska, ktoré nám tu zanechala predchádzajúca trojročná skazonosná, zapredaná, zradcovská vláda.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás