fbpx
- Reklama -
NázoryRichard Glück: NA VÝCHODE SLOVENSKA, UROBILI Z HROBOV VOJAKOV...

Richard Glück: NA VÝCHODE SLOVENSKA, UROBILI Z HROBOV VOJAKOV KVÔLI ÚDAJNÉMU PRAKTICKEJŠIEMU KOSENIU – ROĽU

-

Richard Glück: NA VÝCHODE SLOVENSKA, UROBILI Z HROBOV VOJAKOV KVÔLI ÚDAJNÉMU PRAKTICKEJŠIEMU KOSENIU – ROĽU

Richard Glück z Košíc sa trefne vyjadril na sociálnej sieti: NA VÝCHODE SLOVENSKA, UROBILI Z HROBOV VOJAKOV KVÔLI ÚDAJNÉMU PRAKTICKEJŠIEMU KOSENIU – ROĽU

Keď som minule išiel okolo tejto obce položiť vence padlým vojakom na Duklu, netušil som, čo sa neďaleko udialo.

NEMIENIM TU RIEŠIŤ RUSKO-UKRAJINSKÉ VZŤAHY, ANI ŽIADNYCH VEĽVYSLANCOV

- reklama -

Po mohutnej medializácii prípadu v obci Ladomirová (okres Svidník), som len otváral oči a neveril, akú spúšť na fotkách vidím.

Padón. Toto nie je spúšť, toto je doslova “božie dopustenie”. Dôvodom tejto “vznešenej” akcie malo byť “prakrické kosenie” okolo hrobov. A čo sa stalo? Z cintorína sa prakticky stalo miesto na sadenie zemiakov! A ak toto je hoax, potom sme v tejto republike zrejme všetci už padli na hlavu.

Je to choré. Podľa tohto dôvodu môžeme teraz na celom Slovensku s krompáčmi vytrieskať kamenné hroby, veď aj na bežnom cintoríne sa okolo nich musí kosiť a určite ťažšie ako v Ladomirovej.

Ozval sa aj pán ctený poslanec Stančík z OĽaNO, ktorý je približne v mojom veku, ktorého najväčším problémom života je posilňovňa a teraz, ako inak generálny prokurátor Maroš Žilinka, ktorý si dovolil dať túto spúšť vyšetriť! Na Slovensku nám ostali už asi len vykrádači pivníc, na GP sa nudia, tak Stančík si chce opäť zacvičiť. Nie s činkami (on sa s činkami rád predvádza), ale s generálnym prokurátorom na Zahraničnom výbore NR SR, pretože toto je podľa neho asi ohrozenie Slovenska cudzími mocnosťami, keď sa poukázalo na zničenie cintorína. Ak bude voči Žilinkovi Stančík akčný, ako toronstský taxikár Baránik, Žilinka má opäť zbytočne zbabraný deň strávený spovedaním sa za niečo, čo mu zákon ukladá riešiť.

Verím, že v Prešovskom kraji v najbližších krajských voľbách zvíťazí expert na samosprávu Mišo Kaliňák a podobným starostom, ako v tejto obci vysvetlí, čo hovorí zákon o pietnych miestach a ako sa majú k ním obce správať, pretože to, čo vidíme v Ladomirovej dnes, je otras. Pretože súčasný “župan” kádehák Majerský, alebo farizejsky kľačí na nejakej cirkevnej púti, alebo je hlavou v Bruseli.

Jeho slogan “Pripravení meniť Slovensko”, alebo “Hrdý Východ” zobral doslova a nevidí, že rovno pod nosom sa mu mení kraj, resp. na toto v Ladomirovej máme byť hrdí? A toto sa nám ide votrieť do parlamentu.

ČESŤ PAMIATKE VŠETKÝM, KTORÝM EŠTE ANI PO SMRTI RÔZNE EXISTENCIE NEDAJÚ POKOJ!

A na záver ešte poznámka: Nevyhrážajte sa starostovi Ladomirovej. Len si tým poškodíte a to, či sa niečoho dopustil rozhodnú kompetentní.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás