fbpx
NázoryRichard Glück, ktorý včera vypálil provokatérovi Matovičovi, ponúkol svoj...

Richard Glück, ktorý včera vypálil provokatérovi Matovičovi, ponúkol svoj pohľad na danú udalosť

-

Richard Glück, ktorý včera vypálil provokatérovi Matovičovi, ponúkol svoj pohľad na danú udalosť

DOMA MA UČILI, ŽE PSYCHOPATOM SA NEUSTUPUJE:

Včerajšie nebezpečné a vulgárne narušenie tlačovej konferencie strany SMER – SSD I. Matovičom je potvrdením, že sa začal báť svojho volebného výsledku a zodpovednosti za to, čo dorobil s celým Slovenskom za tri a pol roka.

My v Smere sme včera neustúpili psychopatovi a jeho zúfalému cirkusovému číslu s opancierovaným autom a neustúpime ani v budúcnosti komukoľvek, kto by sa protizákonne snažil umlčať našu suverénnu politiku.

P.S.: Absolútne odmietam úbohé klamstvo z dieľne OĽANo ohľadom toho, že som vraj mal v deň incidentu evidovanú služobnú cestu. Je to samozrejme ľahko vyvrátiteľný nezmysel, keďže som v tento deň preukázateľne čerpal dovolenku.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

  1. Sledovala som tlačovku SMERU SSD a videla, čo psychopat Matovič stváral. Veľmi dobre si pamätám.i to, čo vyvádzal aj v minulosti. Nikoho nechcem urážať, ale tento človek parrí jednoznačne na psychiatriu. Kde sú lekári?. Prečo tohoto blázna už dávno neodviedli v bielej kazajke a neumiestnili ho tam, kde jednoznačne už dávno patrí?.

  2. Hlina /KDH/napadol Martvoňa v parlamente – YouTube
    Peter Osuský – liberálny fašista?! Za názor bije občanov.
    Prečo to neobletelo svet???

  3. Matovič sa zachoval ako provokatér a blázon. Ukázal, že je neriadená strela. Ak sa nájdu blázni, ktorí mu dajú hlas tak len takí, ktorí rozmýšľajú ako ON – > Matovič. Len sa vžite do jeho mysle. On sa na to pripravoval. Silné auto – vybavené silnými reprákmi – a deň predtým sa vytešoval AKO DRUHÝ DEŇ VYPEČIE S OPOZÍCIOU. Zachoval sa ako obyčajný chruňo, ktorý nedokáže bojovať za úspech SLOVENSKA spôsobom SLOVENSKO na 1.MIESTE! Vie len vystrájať a ŠKODIŤ DRUHÝM. Obyčajný škodoradostný podvraťák. Som z neho znechutený. Dostal 4 ročné volebné obdobie – bol predsedom vlády – mali ÚSTAVNÚ VÄČŠINU – kto dokázal lepšie D.O.J.B.Ť vládu a Slovensko dostať do NAJHORŠIEHO STAVU ZA 30 ROKOV EXISTENCIE SUVERÉNNEHO ŠTÁTU!!! Ak porastú jeho preferencie, potom ZBOHOM SLOVAKIA – BUDEŠ ROZTRHANÁ a Tvoja suverenita skončí. Posledná výzva: NAD TATROU SA BLÝSKA!!!!!! …. a keď sa nespamätáš OSTANÚ LEN SPOMIENKY NA DETVO MÔJHO RODU. Tu niekde za Dunajom žil kedisy jeden národ…

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás