NázoryRebeka Riabová: TREBA VYPIŤ BAR

Rebeka Riabová: TREBA VYPIŤ BAR

-

Rebeka Riabová: TREBA VYPIŤ BAR

Pravicová libertariánska strana SAS, ktorej ideológia vo veľkom hlása, že štát by mal, čo najmenej vlastniť a nehospodáriť pre nás, inak všetko vytuneluje a rozfláka, nás v Dubaji presvedčila, že podobné výroky sú viac postavené na ich vlastnom prístupe k správe verejných vecí.

Pred pár mesiacmi predstavitelia SASky sebavedome pred voľbami tvrdili, že sa kontroly NKÚ výdavkov na Expo v Dubaji neboja. Je to pochopiteľné. Jej výsledky boli doručené až teraz. Neskoro po voľbách, keď získali svoje mandáty.

Vypiť bar v Dubaji za štátne peniaze a ešte sa cez spriaznené zomri stránky hrať na to, ako veľmi cool to bolo. To chce naozaj mať v sebe dobrý kus bezohľadného zlodejského libertariána, dobre nacucnutého na štátne peniaze.

Všetci tí, čo doteraz kričali o druhých ako o zlodejoch, sa ukázali, že sú nielen amatéri a babráci, ktorí nemajú predpoklady na to, aby riadili štát, ale ukázali aj to, že sú tými zlodejmi predovšetkým práve oni sami.

Zdroj:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás