fbpx
NázoryR. Fico: UROBTE SI TEST SMEROM-SD!

R. Fico: UROBTE SI TEST SMEROM-SD!

-

R. Fico: UROBTE SI TEST SMEROM-SD!

Súčasná vládna garnitúra zaviedla za ostatné tri roky nový etický kódex. Skúste si dole menovaných zameniť za predstaviteľov SMERU-SD a predstavte si, čo by sa dialo… Vládna garnitúra sa správa presne v duchu dohody, ktorú uzatvorila na slávnom stretnutí vo vládnom hoteli Bôrik: „Všetko si musíme odpustiť, len sa nesmie vrátiť SMER do vlády!“ A dôkladne im v tom pomáhajú médiá, ktoré tejto vláde odpúšťajú a tolerujú úplne všetko.

ETICKÝ KÓDEX SÚČASNEJ VLÁDNEJ GARNITÚRY

MÔŽEŠ UKRADNÚŤ VYSOKOŠKOLSKÝ TITUL. A môžeš byť predsedom parlamentu, vlády alebo ministrom školstva (B. Kollár, I. Matovič, B. Grohling).

MÔŽEŠ VZIAŤ ÚPLATOK. Úplatok 100 tisíc Euro pre ministra vnútra R. Mikulca potvrdzuje prezident FS F. Imrecze v nahratom rozhovore so šéfom NAKA B. Zurianom.

MÔŽEŠ ZABIŤ ČLOVEKA. A staneš sa ako D. Lipšic špeciálnym prokurátorom.

MÔŽEŠ NECHAŤ ZOMRIEŤ NEVINNÉHO ČLOVEKA. Verejná ochrankyňa práv konštatovala porušenie práv advokáta Ľ. Krivočenka, ktorý sa bez poskytnutia základnej lekárskej starostlivosti zadusil na Covid vo väzbe, za výkon ktorej niesla politickú zodpovednosť ministerka spravodlivosti M. Kolíková.

MÔŽEŠ PIŤ ZA VOLANTOM. A staneš sa predsedom Špecializovaného trestného súdu (J. Hrubala bol dvakrát prichytený pri riadení auta pod vplyvom alkoholu).

MÔŽEŠ AKO ŠTB-ák UDÁVAŤ SVOJICH PRIATEĽOV. A staneš sa ministrom životného prostredia ako J. Budaj.

TVOJ RODINNÝ PRÍSLUŠNÍK MÔŽE VŠETKO. Brat J. Šeligu si kúpil od Štátnych lesov rodinný dom s lukratívnym pozemkom, brat M. Kolíkovej zarába milióny Euro na obchode s RTVS, dcéra R. Sulíka za štátne peniaze absolvovala výlet do Dubaja.

MÔŽEŠ OTVORENE KLAMAŤ CELÚ VEREJNOSŤ. A naďalej budeš ministrom ako J. Naď, ktorý verejne klamal o obrannom systéme S-300, ktorý vláda tajne darovala Ukrajine.

MÔŽEŠ HRUBO ZNEUŽÍVAŤ SVOJE PRÁVOMOCI. Obvinení vyšetrovatelia NAKA J. Čurilla spol. pripravujúci likvidáciu vyšetrovateľky D. Santusovej a likvidujúci opozíciu boli povýšení v hodnostiach aj funkciách.

MÔŽEŠ KAŽDÉHO POSLAŤ DO P… A budeš ministrom zahraničných vecí ako R. Káčer, ktorý hrubo verejne urazil každého s iným názorom na vojnu na Ukrajine.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás