fbpx
TV VVR. Fico: Prezidentka Čaputová sa otvorene pridala k odhodlaniu...

R. Fico: Prezidentka Čaputová sa otvorene pridala k odhodlaniu odvolanej vlády nezákonne pozatvárať opozičných predstaviteľov

-

R. Fico: Prezidentka Čaputová sa otvorene pridala k odhodlaniu odvolanej vlády nezákonne pozatvárať opozičných predstaviteľov

Prezidentka Čaputová dnes podala návrh na Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS SR), aby posúdil ústavnosť paragrafu 363 Trestného poriadku, ktorý umožňuje generálnemu prokurátorovi zrušiť nezákonné rozhodnutia vyšetrovateľov a prokurátorov.

Pani Čaputová sa rozhodla, že pomôže odvolanej vláde pozatvárať predstaviteľov opozície, aby nezavadzali pri najbližších parlamentných voľbách. Hoci sa vyhrážala, že vymenuje úradnícku vládu, ak voľby nebudú do 30. júna 2023, opäť oklamala ľudí a súhlasila s voľbami až 30. septembra 2023. A to napriek tomu, že odvolaná vláda otvorene vyhlasuje, že voľby potrebuje posunúť až na 30-ty september práve preto, aby stihla pozatvárať opozíciu. A ako bonus sa rozhodla pomôcť vláde bez mandátu podaním návrhu na zrušenie § 363 Trestného poriadku na ÚS SR, aby tu nejaký generálny prokurátor nezavadzal Matovičovi a Lipšicovi nezákonne pozatvárať lídrov opozície a ich spolupracovníkov.

- reklama -

Toto by neakceptoval ani najbrutálnejší africký diktátor. Zuzana Čaputová áno. Lebo to má v krvi. Bez zaváhania dala fašistom štátne vyznamenania a pre ocenenie a peniaze od nadácie založenej fašistom si išla do Nemecka. Lebo súhlasiť s predĺžením mandátu vlády odvolanej pre neschopnosť, aby mohla zlikvidovať opozíciu, môže len pomýlený človek, ako je Zuzana Čaputová. Ktorá ani len nemukla pred dvoma dňami, keď rozpadnutá vládna koalícia vzala občanom právo odvolať zlú Národnú radu SR a vládu v referende.

Zuzanu Čaputovú musí Soros ako jej chlebodarca milovať. Urobí akúkoľvek špinavosť, aby udržala Matoviča s Hegerom pri moci, aby oklamala ľudí, aby sa zbavila názorových oponentov, medzi ktorých sa hrdo hlásim.

Zuzana Čaputová je svojou pomýlenosťou a poslušnosťou cudzím záujmom nebezpečná pre Slovensko. Taká je, bohužiaľ, pravda a nehnevajte sa na mňa, ak takto otvorene hovorím o žene. Zuzana Čaputová sa mylne domnieva, že nebude kvôli jej pohlaviu kritizovateľná. Pani Čaputová, vstúpili ste do politického ringu, robíte zle ľuďom, škodíte Slovensku, tak dole z hrušky. A je jedno, či ste politička alebo politik.      

Video:

Video na Youtube:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás