fbpx
- Reklama -
NázoryR. Fico nenechal na Lipšicovi jednu nitku suchú

R. Fico nenechal na Lipšicovi jednu nitku suchú

-

R. Fico nenechal na Lipšicovi jednu nitku suchú

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

V ROKU 2006 SI DAL D. LIPŠIC AKO MINISTER UROBIŤ ZA TAKMER 100 TISÍC EUR ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU PRIESKUMY, ČI JE SERIÓZNY MUŽ

Ľuďom stačilo asi iba jeho foto, pretože len 3,4 percenta ho považovalo za seriózneho. A keď sa pýtal, koho ľudia považujú z politikov za chlapa, predbehli ho aj niektoré ženy. D. Lipšic dostal dnes ako prokurátor pokarhanie za to, že verejne chránil vyšetrovateľov NAKA podozrivých zo zločinov, ako aj svojich sluhov na Úrade špeciálnej prokuratúry, ktorí by vedeli písať knihy o tom, ako sa u nás manipulujú trestné konania a korumpujú udavači. Môžem sa akurát tak pousmiať nad takýmto verdiktom. Keď som s R. Kaliňákom na tlačovkách hovoril pravdu o daňových podvodoch Matoviča a Kisku, Lipšicove komando nám zabezpečilo obvinenie s hrozbou trestu 7 až 12 rokov, návrh na vzatie do väzby a u R. Kaliňáka aj nezákonnú 3-týždňovú väzbu. D. Lipšic by nemal byť prokurátorom, ale šéfom spolku najbezcharakternejších ľudí a podvodníkov. Celý život podvádzal, od justičnej skúšky až po bezpečnostnú previerku. Zabil človeka. Nenávidí súčasnú opozíciu, je sluhom Matoviča a poslušne nás likviduje. Ale príde aj na tohto Matovičovho psa mráz.

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás