fbpx
- Reklama -
TV VVR. Fico: MÁME PLÁN A IDEME KROK PO KROKU

R. Fico: MÁME PLÁN A IDEME KROK PO KROKU

-

R. Fico: MÁME PLÁN A IDEME KROK PO KROKU

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

My s referendom stojíme na strane ľudí, ktorí chcú túto vládu ukončiť a vymeniť. Prezidentka si vybrala stranu tejto vlády a ochranu Matoviča. V poriadku, my to rešpektujeme, ale budeme s tým bojovať.

Celá relácia:

Zdroj: pravda.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. to, že Rusko malo jednať inak ? a ako ? na kolenách poprosiť západniarov a odovzdať im Rusko ?! človeče , to je čo za logika – ak zoberieme , čo sa udialo už v minulosti?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás