fbpx
NázoryPluska: Tepláková lady Kozelová (ex. OĽANO) má bývanie od...

Pluska: Tepláková lady Kozelová (ex. OĽANO) má bývanie od mesta Bratislava za 35 eur!

-

Pluska: Tepláková lady Kozelová (ex. OĽANO) má bývanie od mesta Bratislava za 35 eur!

Pluska: Bývalá MATOVIČOVA poslankyňa ZARÁBA v parlamente TISÍCE EUR: No BÝVA v byte za 35 eur MESAČNE!

Zdroj: Pluska

Bývalá poslankyňa parlamentu za OĽaNO Monika Kozelová (62) platí za byt v bratislavskej mestskej časti Ružinov 35,82 eur mesačne. V parlamente by pritom mala zarábať približne 6-tisíc eur mesačne, čo je s prehľadom nadštandardný príjem. Denník Plus JEDEN DEŇ na túto skutočnosť upozornil čitateľ.

Monika Kozelová, ktorá je známa svojím extravagantným štýlom v podobe teplákových nohavíc, žije v bratislavskom byte, ktorý si prenajíma od mestskej časti Ružinov. Táto nehnuteľnosť sa poslankyni Národnej rady veru riadne oplatí. Za byt s rozlohou 37 štvorcových metrov na Prievozskej ulici platí od 1. marca 2023 mesačne iba 35 eur. V porovnaní s bežnými cenami ide doslova o zlomok toho, čo platia bežní ľudia.

Nájomná zmluva:

https://www.crz.gov.sk/data/att/3965344.pdf

„Ja som spadla do diery, môj byt predali a ocitla som sa tak v sieti nájomných bytov. Hypotéku by mi už nedali, keďže som starší človek,“ odôvodňovala Kozelová v reportáži pre televíziu Markíza svoj lacný mesačný nájom.

Poslankyňa tak musí mať šťastie na prenajímateľov, ktorí jej znížili nájomné z neuveriteľných 59 eur na 35 eur. Matovičova bývalá poslankyňa pritom minulý rok pre týždenník Plus 7 Dní argumentovala, že inú možnosť, ako bývať týmto spôsobom, nemá. Hypotéku by jej údajne ako 61-ročnej žene žiadna banka neposkytla. Zdvihnutiu nájmu počas vykonávania svojho mandátu sa vraj ale nebráni.

Zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/byvala-matovicova-poslankyna-zaraba-parlamente-tisice-eur-byva-byte-35-eur-mesacne?itm_brand=plus1&itm_template=hp&itm_modul=plus1_topbox&itm_position=4

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Takže niekomu vadí, že býva v gazonke alebo v dvojizbovom byte? Chápal som, že niekto riešil ficove luxusné bývanie, ale toto. Ušetrených 24€ mesačne.
    Ja ušetrím oproti fajčiarom sto eur mesačne, píšte o mne. Už z článku je patrné, že tu zľavu nedostala len ona, ale aj iní bežní ľudia. Niekomu však vadí, že zarába veľa. To je tá ľudská závisť.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás