fbpx
NázoryPellegrini s Druckerom na káve. Zahrali divadlo, aby zistili...

Pellegrini s Druckerom na káve. Zahrali divadlo, aby zistili aké budú na ich rande reakcie?

-

Pellegrini s Druckerom na káve. Zahrali divadlo, aby zistili aké budú na ich rande reakcie?

Topky:

STRETNUTIE NA KÁVE: Pellegrini s Druckerom z Dobrej voľby riešili spoločnú budúcnosť

BRATISLAVA – Pozornému čitateľovi Topiek neuniklo, že predseda Hlasu-SD Peter Pellegrini sa dnes dopoludnia stretol s Tomášom Druckerom z Dobrej voľby v jednej z kaviarní v centre Bratislavy. Riešili spoločnú budúcnosť pred nadchádzajúcimi voľbami?!

Líder Hlasu-SD Peter Pellegrini už dlhšie naznačuje, že ľudia z Dobrej voľby by sa v prípade záujmu mali stať súčasťou Hlasu-SD. Vyzerá to tak, že k tomu reálne príde. „Stretli sme sa na káve. Ja som cez týždeň mimo republiku, tak sme sa dohodli, že sa stretneme dnes. Diskutujeme o spolupráci, čo už bolo medializované,“ priznal pre Topky.sk Tomáš Drucker.


Ku konkrétnym dohodám a k tomu, ako by spolupráca mala vyzerať, sa však zatiaľ vyjadrovať nechce. „Nerád by som dnes išiel do detailov. Dohodli sme sa, že ak to smeruje k nejakému záveru, v najbližších týždňoch to predstavíme,“ povedal. Cieľom podľa neho je, aby sa netrieštili hlasy, nech nezostanú zbytočne mimo parlamentu.

S lídrom Hlasu Pellegrinim sa nestretol po prvý raz, sú priebežne v kontakte. Drucker predpokladá, že už v krátkom čase povedia viac. „Nič neskrývame, stretli sme sa na verejnom mieste, aby sme mohli prediskutovať viaceré veci. Bola to veľmi konštruktívna debata,“ dodal. 

Zdroj: topky.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img
spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

spot_img

1 Komentár

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás