fbpx
NázoryOpäť urobil zo seba idiota: Žiak podáva podnet na...

Opäť urobil zo seba idiota: Žiak podáva podnet na advokátsku komoru voči Glückovi a Kaliňákovi. Problémom je, že Glück nie je členom AK

-

Opäť urobil zo seba idiota: Žiak podáva podnet na advokátsku komoru voči Glückovi a Kaliňákovi. Problémom je, že Glück nie je členom AK

Toto zas nevyšlo! Miroslav Žiak, ktorý sa preslávil kauzou „Blahov ruský pas“, zas exceluje. Na Facebooku sa pochváli, že podal podnet na advokátsku komoru na Glücka a Kaliňáka. Najvtipnejšie na tom je, že hneď v úvode priznáva, že na vine celého je Matovič.

Podal som podnet…

„PODAL SOM S MOJÍM KOLEGOM PODNET NA ADVOKÁTSKU KOMORU!“ pýši sa na sociálnej sieti nešťastník Žiak. Pridal aj video z incidentu Matoviča s Kaliňákom. Žiak sa len nedávno strápnil, keď skočil na lep nejakému vtipkárovi, ktorý mu poslal falošný pas Ľuboša Blahu. Žiak je dlhodobo už len na smiech.

No do popuku!

„Dňa 13.9. 2023 Igor Matovič síce narušil tlačovú besedu strane Smer SD a aj keď pri tom spáchal viacero priestupkov, za ktoré by mu polícia mala udeliť pokutu,“ priznáva hneď na úvod Žiak.

„To ale neznamená, aby sa kandidátom strany Smer tolerovalo viacero závažných porušení zákona a ešte sa s tým chválili vo verejnom priestore. Práve to sú jedny z hlavných dôvodov radikalizácie spoločnosti, ktoré by nemala akceptovať podľa môjho názoru ani advokátska komora,“ fňuká Žiak.

Potom už liberálny poslanec popisuje udalosti zo svojho uhla pohľadu. Na jeho príspevku sa skvie krásnych skoro 900 „vyrehotaných“ emotikonov. Je ich skoro viac ako tých pozitívnych. Je vidieť, že známy poslanec SASKY je už len na smiech.

Ako sa k podaniu postaví advokátska komora? Glück, ako štátny zamestnanec ani nemôže byť členom AK. Ak to dopadne budeme vás informovať.

Článok vyšiel na: www.ereport.sk Autor článku: Petra Krajecová

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás