fbpx
- Reklama -
DomáceNeschopná vláda sa nedokázala dohodnúť ani na nemocniciach

Neschopná vláda sa nedokázala dohodnúť ani na nemocniciach

-

Neschopná vláda sa nedokázala dohodnúť ani na nemocniciach

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 28. júna (TASR) – Vláda prerušila rokovanie k výstavbe nemocníc z plánu obnovy. „Debata o nemocniciach bola vecná. Rokovanie bolo prerušené pre žiadosť niektorých kolegov o prepočty v niektorých kalkuláciách,“ vyhlásil po utorkovom rokovaní vládneho kabinetu minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (Sme rodina).

- reklama -

V predstavenom materiáli osobne nenašiel nič závažné. „Skôr je to podľa mňa o tom, aby minister zdravotníctva odpovedal na niektoré technické otázky,“ vysvetlil.

Návrhom výstavby nemocníc sa mala vláda zaoberať už skôr, minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO) ho pôvodne plánoval predložiť ešte v polovici júna. Lengvarský už skôr ozrejmil, že uznesenie bude spúšťať iba stavby štátnych nemocníc.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás