fbpx
NázoryNarozdiel od ticha u nás: Svetové média hovoria o...

Narozdiel od ticha u nás: Svetové média hovoria o obrovskom škandále v súvislosti so zadržaním R. Fica

-

Narozdiel od ticha u nás: Svetové média hovoria o obrovskom škandále v súvislosti so zadržaním R. Fica

Fico plní titulky svetových médií: O zadržaní expremiéra informujú Briti USA aj Egypt!

Štvrtkové zadržanie bývalého trojnásobného premiéra a predsedu Smeru-SD Roberta Fica je témou viacerých popredných svetových denníkov.

Denník Washington Post píše, ako bol Fico zadržaný, keď chcel organizovať zakázaný protest proti vláde počas pandemických opatrení. V tom istom duchu sa nesú titulky aj amerického abcNEWS, britského denníka Independent či nemeckého Deutsche Welle či francúzskeho Le Courrier.

“V krajine s momentálne najvyšším výskytom covid prípadov je zákaz zhromažďovania sa viac ako 6 osôb,” napísal v tejto súvislosti o Slovensku portál Deutsche Welle.

O incidente informujú aj médiá v Kanade, Taiwane či Egypte.

Autor: Peter Partila

Zdroj: eREPORT

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Hambím sa , že som Slovák . A do zahraničia už len tak ľahko nepôjdem. Nemienim totiž mojom dlhoročným zahraničným partnerom a priateľom vysvetľovať, že tento prihlúply národ je schopný voliť psychiatricky chorých pacientov, ktorí by boli v každej inej krajine už dávno zavretí na psychiatrickej klinike. Tento „národ “ si nezaslúži mať vlastný štát. Preto sme len Americká kolónia. A po včerajšku aj cieľ Ruských jadrových rakiet

  2. Ten Partila je koket? Celá alternatíva u nás kričí. A všetky zahraničné média to komentujú ako že Fico poruši pandemické predpisy. Tak aký škandál, veď to chvália. Vám tam už naozaj jebká? To mám pocit že som na SME keď nadpis má úplne opačný význam ako článok.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás