NázoryNaď vysiela naživo: Dajte mu zopár otázok, vševed vám...

Naď vysiela naživo: Dajte mu zopár otázok, vševed vám určite na všetko ochotne odpovie

-

Naď vysiela naživo: Dajte mu zopár otázok, vševed vám určite na všetko ochotne odpovie

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 Komentáre

 1. Mne je z tohoto ne-človeka veľmi, ale veľmi zle. Takže nebudem mu dávať otázky, pretože ho nepovažujem za nič. Ten, ktorý nás oslovoval, či nadával nám do dezolátov a opíc sa mi, odľahčene povedané, z tej duše protiví. A takémuto, ktorý odzbrojil našu vlasť, nedokážem dávať otázky. Nebudem sa predsa ponižovať so zradcoom slovenského národa. Musela by som sa povracať sama zo seba.

 2. … v storočiu emerických agresií pouličná chánovská psíčkárka fenka v behu a narýcho vysrala toto smradľavé olajno do natoboxu a sorošovskí židiaci cez emerickú narkózu nás budú 4 roky presviedčať, že tento voliteľný a najkrajší sraľko jarko, v skutočnosti klamárský dalajláma od euroatlantických demogratov, patrí do každej pekne vypečenej slovenskej rodinky kde sa kradnú voľby aj prachy, slúži sa jenkiovcom a manipuluje sa pomocou tv presstitúta pred kamerou. Velké H a malé ó, plagiátorskí demograti a o fleku v parlamente niekedy nabudúce môžete splietať krátké a letanovskej felčarské sníky ako pacifická ríša klamstiev splieta dlhé a víťazné sníky o parážke Ruska.

 3. NAMŔTVO:
  Odpovede tejto obludy ma nezaujímajú! Odporný militant! 🤢🤢🤢
  A kde si urobia výletík? Keď tak miluje posielať zbrane, odporúčam pásmo Gazy: Pozrieť fotografie a videá na na fb Embassy of the State of Palestine in Slovakia-سفارة دولة فلسطين في سلوفاكيا!!!🤢🤢🤢

 4. nemam sa co takeho hlupaka pytat.Mozno viem viac, ako on.A hlavne netrcim zo zadku americanom.Nech si to uzije, dokial je vonku.

 5. Pán Naď .Prečo ste klamal,že žiadna S300 nejde na Ukrajinu ,že ju len premiestňujete bližšie k UA hraniciam?

  Prečo ste klamal,že stíhačky sú len šrot, ktorý vykazuje 40 výstražných kontroliek pri spustení a nakoniec stíhačky vzlietli a zapojili sa do bojov na Ukrajine?
  Prečo ste klamal,že vojaci asistujúci pri kovide nie sú chorí,keď boli.
  Prečo ste ponúkal finančnú odmenu ,tomu kto vyzradí,kto dal zdravonú správu Lučanského na internet,keď bola pravdivá a v poriadku,samozrejme podľa vás?

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás