fbpx
NázoryMUDr. Juraj Mesík: Pozor-pozor: Európu a svet obchádza strašidlo...

MUDr. Juraj Mesík: Pozor-pozor: Európu a svet obchádza strašidlo nocebo efektu!

-

MUDr. Juraj Mesík: Pozor-pozor: Európu a svet obchádza strašidlo nocebo efektu!

Komsomolci z kontrahovanej tlače vedia, že ich veriaci zožerú čokoľvek a tak ich prikrmujú čoraz hustejším hnojom. Niet hlúposti, ktorá by si nenašla svojich veriacich. Žiadny toxický S-proteín – nocebo efekt! Trochu srandy z čerstvej vládou kontrahovanej tlače:

„Za väčšinu nežiaducich účinkov po očkovaní nemôže vakcína, ale ľudská psychika, uvádza štúdia. Nocebo efekt je negatívnou verziou placeba a znamená zhoršenie zdravotného stavu vinou očakávaní o škodlivosti vakcinácie. „Nocebo efekt vysvetľuje 76 % systémových nežiaducich účinkov po prvej dávke vakcíny proti covidu a 51,8 % po druhej dávke,“ píše sa v štúdii.“

Funguje to asi takto: Po ihrisku sa ženie 18 (19, 20, 21, 22, 23…)- ročný futbalista (atlétka, hokejista…) dva ( tri – štyri – päť…) dní po tom, čo druhý ( tretí – štvrtý) krát vyznal/a vieru v svätého Pfizera. Zrazu zahrmí nepočuteľný hrom a z čistého neba udrie neviditeľný blesk. Mladík / mladica sa pod úderom mocného noceba rútia k zemi, vzápätí dostávajú dýchanie z úst do úst, srdcovú masáž a o chvíľku už maloverného/ malovernú vynášajú na nosidlách zo štadiónu. Ďalšia obeť slabej viery!

Premýšľavejším sa ponúka otázka, prečo sa tak slabo veriaca osoba nechala vírusovou mRNA opichať. Nechce sa veriť, že to bol dôsledok štátneho teroru – oveľa lepšie vysvetlenie je, že uverila dezinformáciám od dezolátov.

Potiaľ sranda – a teraz článok „Najmenej 69 atlétov skolabovalo behom jedného mesiaca, mnohí zomreli“ s neúplným zoznamom 69 športovcov, ktorí moci „nocebo efektu“ podľahli len počas novembra 2021.

„At least 69 athletes collapse in one month, many deadThe reports of athletes who suddenly collapse have been increasing noticeably lately. Heart problems such as heart inflammation are often the cause – one of the known life-threatening side effects of Covid vaccines, which even the manufacturers themselves warn against.“ https://dpbh.nv.gov/…/Public%20Comments%20324%20to…

Dobrý článok na tú istú tému aj tu https://www.rtnews.co.il/?view=article&id=49&catid=22

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

  1. Som za kvalifikovanú diskusiu o očkovaní jednotlivých skupín obyvateľstva. Prekáža mi ale jednostranné brojenie proti vakcinácii. Na reálnych údajoch sa dá ukázať, že očkovanie proti koronavirusu znížilo riziko jeho šírenia v tretej vlne pandémie v porovnaní s druhou.

  2. Po umrtí aj profesionálnych sportovcov sa hladaju vinníci. Už aj Aktuality sa nechali počut,že za umrtiami je prevažne nocebo efekt.Nocebo fekt je dávno známi,ale spájat výkonných športovcov ktorý skolabovali v športovom výkone a umreli je bohapustá lož. Nocebo efekt bol nápad očkovacieho apartheidu na obhajobu exsperimentálnej vakcíny,ktorá má problém.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás