fbpx
NázoryMUDr. Igor Bukovský: Bude podávanie mRNA „vakcín“ porušením zákona?

MUDr. Igor Bukovský: Bude podávanie mRNA „vakcín“ porušením zákona?

-

MUDr. Igor Bukovský: Bude podávanie mRNA „vakcín“ porušením zákona?

Výrobcovia mRNA „vakcín“, ktoré do procesov riadených ľudským genetickým kódom (DNA) zanesú vírusový genetický kód (RNA) tvrdili, že tento prepis a jeho efekt sa zhruba o 3 týždne vymaže a ľudský organizmus už následne nevytvára ten svetoznámy SPIKE proteín, ktorý vraj telo tiež v priebehu pár týždňov odstráni. Ukázalo sa, že spike proteín koluje v ľudskom organizme, resp. sa zabuduje do buniek rôznych orgánov aj niekoľko mesiacov po podaní vakcíny.

Ukazuje sa tiež, že hromadenie tohto spike proteínu v ľudských orgánoch vyvoláva u mnohých ľudí zápal a poškodenie so závažnými následkami na zdraví aj živote.

Politici a ich prísne vyselektovaní odborní poradcovia prostredníctvom obrovského mediálneho a spoločenského nátlaku presadzovali podávanie týchto „vakcín“ celoplošne, dokonca aj deťom od 6. mesiaca života, bez posúdenia individuálneho zdravotného a fyziologického stavu (imunita) a navyše spôsobom, ktorý je vysoko rizikový a ktorým nie je do svalu podávaná žiadna iná látka – teda bez overenia, či ihla, ktorou vytečie „očkovacia látka“ do svalu, nie je umiestnená v nejakej väčšej cieve (tzv. aspirácia).

Navyše, „očkovanie“ bolo od začiatku násilne a v rozpore s vedeckými faktami presadzované ako jediné, účinné a bezpečné riešenie kovidovej krízy. Tým spôsobom bol od samého začiatku (a teda v čase, keď ešte neexistovali potrebné informácie o účinnosti a rizikách podávaných „vakcín“) vyvolávaný a podporovaný falošný pocit istoty u očkovaných a pocit menejcennosti a poníženia u tých, ktorí očkovanie odmietali. Otvoreným zámerom týchto politických a spoločenských činov bolo potlačiť občiansku rovnosť a na základe osobných názorov rozhodovať o odoberaní občianskych a ľudských práv určitej skupine obyvateľstva.

Najväčší debakel arogantným vyhláseniam predstaviteľov „kovidového režimu“ napríklad o tom, že „očkovanie je sloboda, lebo zaočkovaný človek chráni aj druhých“, naložil priamo výrobca jednej vakcíny, spoločnosť Pfizer: jej vysokopostavená manažérka pri vypočúvaní v Európskom parlamente jednoznačne vyhlásila, že spoločnosť Pfizer pred nasadením svojej vakcíny na použitie u ľudí NESKÚMALA ÚČINOK VAKCÍN NA ŠÍRENIE VÍRUSU.

Tí, ktorí tvrdili, že mRNA vakcíny proti vírusu SARS-CoV-2 sú „sloboda“ a „muzika“ a „prejav lásky voči blížnemu“, to všetko vtedy tvrdili bez vedeckých dôkazov a teda bez poznania faktov šírili hrubú DEZINFORMÁCIU. Pretože dnes nemôžu poprieť to, čo bolo jasné aj dávno predtým: podanie vakcíny NEBRÁNI ŠÍRENIU vírusu.

Ako sa máme teda vysporiadať s faktom, že takéto dezinformácie šírilo Ministerstvo zdravotníctva, prezidentka SR, ÚVZ, odborní poradcovia vlády SR, mnohé médiá a mnohé celebrity účinkujúce v „očkovacích kampaniach“ a dodnes sa NIKTO za tieto (a mnohé iné) dezinformácie verejnosti neospravedlnil?

Takže sa mi páči, že v Kongrese USA už prebiehajú vyšetrovania okolností týkajúcich sa nielen vakcín, ale aj pôvodu vírusu, zavedených protipandemických opatrení, „kovidovej cenzúry“ na sociálnych sieťach a podobne.

Páči sa mi, že odvahu nabralo už aj niekoľko poslancov Európskeho, Britského, Austrálskeho, Nemeckého a iných parlamentov, ktorí sa dožadujú dôležitých odpovedí a vysvetlení.

Napríklad, prečo od polovice roku 2022 zomiera v mnohých krajinách (dokonca tých s vysokou „zaočkovanosťou“) o zhruba 20 % ľudí viac ako v rokoch PRED kovidom?

Páči sa mi, že dvaja republikánski zákonodarcovia zo štátu Idaho (štátna senátorka Tammy Nicholsová a reprezentantka Judy Boyleová) predložili 15. februára vo Výbore pre zdravie a sociálnu starostlivosť Snemovne reprezentantov štátu Idaho návrh zákona, ktorý by kriminalizoval podávanie mRNA vakcín v celom štáte Idaho.

„Bez ohľadu na akékoľvek iné ustanovenie zákona, žiadna osoba nesmie poskytnúť alebo podať vakcínu vyvinutú pomocou technológie messengerovej ribonukleovej kyseliny (mRNA) na použitie u človeka alebo akéhokoľvek iného cicavca v tomto štáte,“ uvádza sa v návrhu zákona. „Osoba, ktorá poruší tento paragraf, je vinná z priestupku.“

Už tri roky trvá extrémny tlak politikov a médií na závažné ľudské rozhodnutia o svojom vlastnom zdraví, nahlodáva dôveru ľudí v politické a spoločenské inštitúcie našej civilizácie, znižuje mieru lojality k spoločenským autoritám a mobilizuje tých, ktorí sú nespravodlivo ponížení, protiprávne ovládnutí a násilne poškodení.

Vám ešte stále neprekáža, čo VŠETKO s VAŠIM ŽIVOTOM robia tí, ktorí na to nemajú žiadne právo? Ešte stále veríte, že majú iba čestné a dobré úmysly?

PS: Ak vám to už prekáža, treba si každý deň pripomenúť túto základnú poučku demokracie „Ja nie som majetkom Štátu, ja som jeho spolumajiteľom. Preto verím, že moje správne a spravodlivé verejné konanie má zmysel aj moc.“

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás