fbpx
NázoryMatúš Šutaj Eštok: KÝM HAMRAN POLITIKÁRČI, MIGRANTI SA POTULUJÚ...

Matúš Šutaj Eštok: KÝM HAMRAN POLITIKÁRČI, MIGRANTI SA POTULUJÚ PO SLOVENSKU

-

Matúš Šutaj Eštok: KÝM HAMRAN POLITIKÁRČI, MIGRANTI SA POTULUJÚ PO SLOVENSKU

Situácia s migrantmi na Slovensku nie je vôbec pod kontrolou. Každý deň dostávam fotografie migrantov potulujúcich sa po regiónoch. O kritickej situácii hovoria ľudia v Nových Zámkoch, ale aj vo Veľkom Krtíši a ďalších mestách. Migranti prespávajú pod oknami panelákov, nechávajú za sebou haldy odpadu a potrebu vykonávajú v okolí obydlí. Ľudia majú oprávnený strach a plne rozumiem ich obavám.

Na problém upozorňuje už aj Únia miest a obcí Slovenska, ktorá Ministerstvo vnútra SR vyzýva na urýchlené riešenie.

Očakával by som, že policajný prezident Hamran zvolá tlačovú besedu, kde bude verejnosť okamžite informovať o prijatých opatreniach. Svoje politické tlačovky k Čurillovcom by mal nahradiť poctivou robotou, kedy verejnosti predstaví sériu opatrení smerujúcich k upokojeniu situácie.

Tak ako problém s migrantmi nezvládal za Mikulca, nezvláda ju ani za Ódora. Už dávno sa táto atrapa policajného prezidenta mala zbaliť a svoje miesto prenechať profesionálovi, ktorému uniforma nesmrdí.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás