fbpx
NázoryMatovič opäť v tranze

Matovič opäť v tranze

-

Matovič opäť v tranze

Igor Matovič sa na sociálnej sieti vyjadril k výledkom rokovaní medzi KDH a KÚ.

Igor Matovič: KDH PÝCHOU DÝCHA

Symbolicky, v deň 35. výročia Sviečkovej manifestácie vedenie KDH pyšne odmietlo spoločný postup do volieb s Kresťanskou úniou (KÚ). Priznávam, bol som fanúšikom toho, aby prirodzení partneri KDH a KÚ išli do volieb spolu. Bolo by to zárukou, že hlasy voličov KDH nebudú aj tretíkrát de facto zahodené do koša a KDH sa po 8 rokoch do parlamentu vráti.

- reklama -

Vedenie KDH však svoj tieň nedokázalo prekročiť a opätovne, tak, ako pred 4 rokmi pyšne opľuli podanú partnerskú ruku. Mrzí ma to. Je evidentné, že samostatné KDH sa do parlamentu nedostane a prepadne cca 4% hlasov, ktoré boli tak potrebné v rozhodujúcom zápase o zachovanie demokracie na Slovensku. Mafia – Fico, Pelle, Haščák, Výboh a spol môžu dnes buchnúť šampanské.

Tak, ako v KDH za 30 rokov nikdy nič reálne neurobili pre rodiny s deťmi, tak ako našich 200€ mesačne na dieťa … tak je, bohužiaľ, KDH opätovne prototypom pýchy, ktorá ubližuje Slovensku a najmä kresťanom samotným. Pravý opak toho, ako by sa mali kresťania v politike správať.

Zdroj: FB Igor Matovič


Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás