fbpx
- Reklama -
DomáceMarian Greksa: „Toto je jedna vyj..ná ku..reň!“

Marian Greksa: „Toto je jedna vyj..ná ku..reň!“

-

Marian Greksa: „Toto je jedna vyj..ná ku..reň!“

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Škoda, že sa citát nedá zverejniť celý. Veľká škoda. Marian Greksa totiž dáva do pozornosti inými slovami „úspechy“ našej vlády upratovačov, čističov a rozväzovačov rúk. Vlády svätuškárov, potratárov a najrôznejších „salarabandov“.

Už dávno sa nám nedostal do rúk tak štipľavý status na sociálnej sieti, ako tentoraz v prípade jeho autora Mariana Greksu. Hoci aj autor spracovania tohto „výkriku“ do podoby redakčného článku potvrdzuje, že tie isté slová si vypočul v týchto dňoch na jednom vidieckom námestí. Na tú istú adresu smerované.

Toto je jedna vyj..aná kur…reň

Marian Greksa si naozaj slovník nevyberá. Ale niet sa čo diviť. Podľa neho: „V Česku môže byť pacient s rakovinou pľúc liečený až deviatimi štandardne hradenými liekmi.“

- reklama -

„U nás dvoma(!)..“

Sme úplným výsmechom Európy

„Za rok 2020 pribudol (u nás) iba jeden onkologický liek, v Rumunsku 11(!) nových hradených, v Česku ďalších 8…Ročne nám umrie asi 3000 pacientov s touto rakovinou…!“

„Vláda SR ide minúť v najbližšie roky cez 2 MILIARDY (!) eur na nákup zbraní….“ Píše Marian Greksa na sociálnej sieti a nechápe. V tom nie je jediný.

(Medzititulky red. HD.)

Autor článku: Ivan Brožík. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás