fbpx
NázoryĽuboš Blaha: BUDÚ NÁS ZATVÁRAŤ ZA TO, ŽE CHCEME...

Ľuboš Blaha: BUDÚ NÁS ZATVÁRAŤ ZA TO, ŽE CHCEME MIER?

-

Ľuboš Blaha: BUDÚ NÁS ZATVÁRAŤ ZA TO, ŽE CHCEME MIER?

Zastrašovanie opozície zo strany vlády naberá novú dimenziu – už musia byť riadne vyplašení z blížiacich sa volieb, vám poviem.

 1. NAKA vraj spúšťa trestné konanie ohľadom našich výrokov, že na Slovensku hrozí mobilizácia.
 2. Včera sa tým vyhrážal Naď na TA3 a už dnes Hamran zmobilizoval svojich gestapáčikov – gratulujeme.
 3. Médiá ma teraz bombardujú otázkami, či očakávam, že ma bude polícia trestné stíhať. Samozrejme, že to očakávam – veď hlavnou prioritou Hamranovej polície je zlikvidovať opozíciu, je jedno, akú absurdnú si nájdu zámienku.
 4. Ak varujete pred eskaláciou, tak ste vraj zločinec. Ak sa obávate mobilizácie, tak ste zločinec. Ak nechcete, aby kvôli americkým záujmom zomierali naši otcovia a synovia, tak ste zločinec.
 5. Hlavne nesmiete chcieť mier. To je ten najväčší zločin. Veď by ste tým americké zbrojovky pripravili o tučné zisky.
 6. A základom celého vášho poznania povinne musia byť propagandistické vyhlásenia notorického klamára Naďa o tom, že mobilizáciu neplánuje – úplne ma upokojil, veď keď nás naposledy takto Slovákov ubezpečil, že nepošle S-300 na Ukrajinu, poslal ju tam do niekoľkých dní.
 7. Ľudia sa oprávnene boja – vo vláde sú dnes extrémni vojnoví štváči, ktorí dokonca chcú ako prvá krajina na svete oficiálne poslať stíhačky na Ukrajinu, čo môže mať nedozerné následky.
 8. Slovensko môžu svojou hlúposťou uvrhnúť do strašnej vojny. A v takýchto situáciách by bola mobilizácia úplne logickým vyústením ich tuposti a nezodpovednosti.
 9. To fakt za týchto okolností teraz ide naháňať Hamranova polícia opozičných politikov za to, že volajú po mieri a varujú pred eskaláciou konfliktu?
 10. Už pred štyrmi rokmi ma takto polícia naháňala za červenú hviezdu – obvinili ma z extrémizmu, aby pred voľbami mohli médiá písať o Blahovi ako o zločincovi.
 11. Hneď po voľbách túto sprostosť stiahli, pretože červená hviezda nie je extrémistický symbol, ale symbol našich sovietskych osloboditeľov a robotníckeho hnutia. Ale účel bol splnený – pred voľbami ma pošpinili.
 12. Teraz sa zjavne pokúsia o to isté. Chcú umlčať opozíciu a chcú na to zneužiť políciu. Ako cez kopirák. Musia byť z nás neuveriteľne vyplašení.
 13. Fakt si myslia, že ľudia sa potom budú menej báť vojny a mobilizácie? Nechápu, že len lejú olej do ohňa?
 14. Robia školácke chyby, pretože ich čas sa kráti a sú z toho čoraz nervóznejší. A presne to som odpísal médiám na ich otázku ohľadom našej možnej kriminalizácie.
 15. Nebojíme sa ich. Chcieť mier nie je zločin. Zločinom je vojna, ktorú oni podporujú, propagujú a predlžujú. Za to sa jedného dňa budú musieť zodpovedať a toho sa boja najviac.

Môžu sa aj rozkrájať, no nás nezastrašia – Slovensko chce mier!

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/701

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás