fbpx
NázoryĽ. Blaha: (video) Namiesto pomoci ľuďom sa Matovič zaoberá,...

Ľ. Blaha: (video) Namiesto pomoci ľuďom sa Matovič zaoberá, či Krajčí má byť vyhlásený za svätého

-

Ľ. Blaha: (video) Namiesto pomoci ľuďom sa Matovič zaoberá, či Krajčí má byť vyhlásený za svätého

Krátky zostrih Ľuboša Blahu (SMER-SD) z dnešnej relácie Sobotné dialógy, ktorej sa dnes zúčastnil vo verejnoprávnej RTVS.

Ľuboš Blaha: „Je Matovičova vláda zločinecká organizácia? Podľa samotného premiéra Matoviča zjavne áno… Prečo?“….viac vo videu

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

2 COMMENTS

  1. Marečku, bááárs dobre ši zrobil. Calému Slovensku še uľavilo. Naša nádzej na prežice še zvýšila. Budze záľežec na tým, jaký kovaľ ce nahradzi.
    Ešči ci dám jednú dobrú radu. Odíc zo Slovenska už še ňevracaj. Ic do klaštora a modli še za svoje hrehy. Bo teľo nás ňepomrelo aňi vo vojne, jak za tvojeho miňištrovaňa. Peklo ce už ňemiňe. Aľe v klaštore ňič nepopsuješ a jak lapiduch ešči by ši mohol zabic veľa ľudzi, aj ked , ňeznam, jaký glupták by še ci ešči dal ľečic. Ani by nás neprekvapilo, keby ce v tým kláštore vyhlášili za svetého covidobijcu.
    Tvoj Spišák
    PS
    Ľem, žeby tak … … ošvecil aj ostatných Tvojich kumpanoch

  2. Marečko znal šikovne ľudzom dlubac v nośe. Na tych caloplošnych maňebroch to neraz ukazal jak mu to idze od ruky. Ta toto by mal robic i nadaľej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás