fbpx
- Reklama -
NázoryĽ. Blaha: (video) Namiesto pomoci ľuďom sa Matovič zaoberá,...

Ľ. Blaha: (video) Namiesto pomoci ľuďom sa Matovič zaoberá, či Krajčí má byť vyhlásený za svätého

-

Ľ. Blaha: (video) Namiesto pomoci ľuďom sa Matovič zaoberá, či Krajčí má byť vyhlásený za svätého

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Krátky zostrih Ľuboša Blahu (SMER-SD) z dnešnej relácie Sobotné dialógy, ktorej sa dnes zúčastnil vo verejnoprávnej RTVS.

Ľuboš Blaha: „Je Matovičova vláda zločinecká organizácia? Podľa samotného premiéra Matoviča zjavne áno… Prečo?“….viac vo videu

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 COMMENTS

  1. Marečku, bááárs dobre ši zrobil. Calému Slovensku še uľavilo. Naša nádzej na prežice še zvýšila. Budze záľežec na tým, jaký kovaľ ce nahradzi.
    Ešči ci dám jednú dobrú radu. Odíc zo Slovenska už še ňevracaj. Ic do klaštora a modli še za svoje hrehy. Bo teľo nás ňepomrelo aňi vo vojne, jak za tvojeho miňištrovaňa. Peklo ce už ňemiňe. Aľe v klaštore ňič nepopsuješ a jak lapiduch ešči by ši mohol zabic veľa ľudzi, aj ked , ňeznam, jaký glupták by še ci ešči dal ľečic. Ani by nás neprekvapilo, keby ce v tým kláštore vyhlášili za svetého covidobijcu.
    Tvoj Spišák
    PS
    Ľem, žeby tak … … ošvecil aj ostatných Tvojich kumpanoch

  2. Marečko znal šikovne ľudzom dlubac v nośe. Na tych caloplošnych maňebroch to neraz ukazal jak mu to idze od ruky. Ta toto by mal robic i nadaľej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás