fbpx
NázoryĽ. Blaha naložil Hríbovi koľko do neho vošlo: Kaviareň...

Ľ. Blaha naložil Hríbovi koľko do neho vošlo: Kaviareň okúsila vlastnú medicínku

-

Ľ. Blaha naložil Hríbovi koľko do neho vošlo: Kaviareň okúsila vlastnú medicínku

KAVIAREŇ OKÚSILA VLASTNÚ MEDICÍNU

Bratislavská kaviareň má dnes čierny deň. Hríb skončil na polícii, Hanzelová utiekla z fejsbúku, policajný zákrok na Roberta Fica vyvolal enormný nárast sympatií voči Smeru. Úplná pohroma.

1. Najviac sa smejem na Hríbovi z .týždňa. Chaloš vlastní v krčmu, kde sa chodia spíjať bratislavskí pravicoví povaľači. Počas lockdownu sa tam minulý rok strieskali Šeliga s Drobom, pamätáte.

2. Hríb zjavne nadobudol pocit, že preňho pravidlá neplatia. Kým iné krčmy vláda ruinuje, pravicoví povaľači mali uňho otvorené – ožierali sa tam pod zámienkou, že pripravujú nejaké umelecké relácie.

3. Ten pocit, keď sa vyhováraš ako malé decko, aby si si mohol cucnúť z fľašky. Lebo si alkoholik a bez destilátu nevieš ani prejsť na záchod.

4. Od rána do večera vypisujú, akí sú všetci dezoláti, ktorí nedodržujú opatrenia, akí hrozní je Fico a Blaha, ako treba povinne očkovať a tak…

5. A bum, sami kašľú na opatrenia a počas lockdownu to dávajú na Havla: ak v sebe nemáš tri promile, nie si to ty. Hrdinovia bratislavskej kaviarne – hík. Ja len, že – na zdravie.

6. Mimoriadne pobavenie na sociálnych sieťach spôsobila aj redaktorka SME Zuzana Hanzelová, manželka Kovačiča z Markízy. Americké duo, ktoré tu roky šíri liberálnu propagandu.

7. Hanzelová sa dnes vyplakala, že je psychicky na dne kvôli fejsbúku a vraj už nemôže zniesť kritiku. A odchádza. Už bude počúvať len ľudí s tým istým názorom – tak to robia tí naši slávni demokrati.

8. Je to samozrejme jej vec. Len sa tak zamýšľam, či jej niekedy napadlo, akú nenávisť roky produkujú proti Robertovi Ficovi či mne. A koľko zloby sa šinie zo Sme a Denníka N voči Slovákom s iným názorom.

9. Najlepšie to demonštroval jeden z najtupších ministrov v dejinách vesmíru Jaro Naď. Hanzelová napíše, ako už nevládze žiť s toľkou nenávisťou a Naď jej odpíše, že škoda, že bude chýbať v boji s „dezolátmi“. To tupelo nepochopilo vôbec nič.

10. Sú to oni, kto šíri nenávisť. Oni, kto označujú polku Slovákov za dezolátov a dobytok – iba preto, že nechcú podstúpiť medicínsky experiment. Sú to oni, kto z ľavičiarov roky robili extrém a Putinových agentov.

11. A teraz odrazu vyplakávajú. Lebo oni vedia iba rozdávať, ale prijímať už nie. Čaputová sa skoro zosypala, keď niekto kritizoval jej Juraja – a už by najradšej vypínala internety. Toto sú slovenskí slniečkari – nenávistní a zbabelí.

12. Hríb sa zosmiešnil, Hanzelová zutekala, Čaputová strápnila… A ešte navyše „tĺk“ na čele ministerstva vnútra urobil z Roberta Fica martýra a hrdinu. Slniečkari majú fakt deň blbec.

13. Ospravedlňujem sa za slovo „tĺk“, ale použil ho politológ Lenč, čiže to bude zjavne nejaký politologický novotvar. Vraj zadržanie Roberta Fica mohol navrhnúť len tĺk. Neurážajte Mikulca a Hamrana, pán politológ, veď to je Matovičov mozgový trust!

14. Ako dodáva iný liberálny povaľač Arpád Soltész, keby tých „diletantov“ priamo platil Fico, nedokázali by to robiť efektívnejšie. Prosím, prestaňte, nevládzem sa smiať, už mám kŕče.

15. Bratislavskú kaviareň to musí hrozne bolieť. Vyviezli k moci Čaputovú a Matoviča a tí teraz svojou neschopnosťou pomáhajú Smeru k triumfálnemu návratu – a to len preto, lebo namiesto mozgov majú v hlavách iba zlobu a žlč. Veru, veru, dnes kaviareň nemala svoj deň.

Posielame srdečné pozdravy a ďakujeme za kus dobrej roboty.Cmuk!

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás