NázoryKráľovská hacienda za viac ako milión EUR odhalená! Takto...

Kráľovská hacienda za viac ako milión EUR odhalená! Takto si žije skromný kresťan Majerský!

-

spot_img

Kráľovská hacienda za viac ako milión EUR odhalená! Takto si žije skromný kresťan Majerský!

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

9 Komentáre

 1. Takže takto pracuje pre ľudí! 🤢Najvyšší boh sú peniaze, však, vy kadehácki farizeji! 🤑
  Môj otec staval v akcii „Z“/zadarmo/ školu v osade Levočské Lúky. Vstával o štvrtej ráno…popritom učil. Potom si vlastnými rukami postavil malý domček. A títo farizeji ho chodili fotiť, aby ukázali ako komunisti „kradli“ a ešte mu zorganizovali verejný lynč v miestnom kine, takzvaný „dialóg“.🤢🤢🤢

 2. Čo môžeme čakať od bývalého telocvikára Majerského, ktorého mamon sú peniaze. A preto sa spojí aj s čertom aj s diablom, aj Progresívnym Slovenskom. Kresťan je len na papieri.

  • Pozrite si vašu profil fotku…to hovorí za všetko …ste ako vírus.
   A keď Majerskemu domu hovoríte Hacienda. …..vy asi bývate pod zemou, lebo ten dom vyzerá ako kravin .

 3. TA ŠPINA SPROSTÁ MAJERNIKOVOV ŽIJUCI NADIVOKO JE ODPORNY ANTIKRESTAN ANTISLOVAK ŽE SA VÔBEC NEHANBI POSTAVIŤ PRED KRESŤANOV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VIEŠ HLUPÁK SPROSTY ČO MA PREZENTOVAT KTESTAN KATOLIK ?????????????????????????????????? FUJ HAMBA TI PÔJDEŠ DO PEKLA NA SAMÉ DNO A TAM ZHORIS DO TLA I SPOLU S TYMI DIABLAMI ČO ŤA VOLILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • … pokiaľ by otázníky spolu s vykričníkmi na snáď chvíľkovo vzbľknuté želanie šmahom podpaľovali, tak miliónovo-nekresťanská hacienda majerníkovcov (či majerskovcov ?) nad ránom od povali dolu k pivnici horela v pekelných plameňoch aj spolu s kľudno spiacou kádéháckou krivo-vyvedenou dvojicou bruseľsko-hriešnych nemravných straníckych majitelov v rozsudku posledného súdu bezplatného vstupu do pekla večného zatratenia k rozžeravému kotlu, ktorý olizujú diaboľské plamene s odporným, antikresťanským obsahom farizejov do tla a bez popoľa.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás