fbpx
Top udalosťKeď systém melie z posledného: Polícia mala zadržať šéfa...

Keď systém melie z posledného: Polícia mala zadržať šéfa SIS Aláča

-

Keď systém melie z posledného: Polícia mala zadržať šéfa SIS Aláča


Nový čas: Obvineného riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS) Michala Aláča polícia po výsluchu zadržala. Informuje o tom portál televízie Markíza tvnoviny.sk, ako aj predseda strany Smer-SD Robert Fico.

Riaditeľa SIS Aláča NAKA zadržala a ako dôvod uviedla, že môže ovplyvňovať svedkov. To sa nedá bez predbežného súhlasu špeciálnej prokuratúry,“ uviedol Fico.

Robert Fico: RIADITEĽ SIS M. ALÁČ ZADRŽANÝ. A ŽE NEJDE O PREVRAT.

Riaditeľa SIS M. Aláča NAKA zadržala a ako dôvod uviedla, že môže ovplyvňovať svedkov. To sa nedá bez predbežného súhlasu špeciálnej prokuratúry. Takýto zásah nie je možný bez vedomia prezidentky Z. Čaputovej.

Tá si počká na rozhodnutie súdu o väzbe a ak súd skonštatuje, že obvinenie je zákonné, Aláča odpáli. Aby posilnila pozície Progresívneho Slovenska v bezpečnostných zložkách.

Už majú ministerstvo obrany a vojenské spravodajstvo, plne kontrolujú ministerstvo vnútra, Úrad špeciálnej prokuratúry, po odvolaní Aláča dostanú aj SIS. Potom po voľbách 30. 9. 2023 prezidentka odmietne poveriť víťaza volieb zostavením vlády a jej sluha Ódor môže kľudne vládnuť ďalšie mesiace.

Sorosova Čaputová – demokracia na Slovensku – 1:0! A prezidentka podá na mňa za toto všetko trestné oznámenie. Preboha, Slovensko, zobuďme sa! Toto je normálny prevrat.

Nový čas dodáva: Aláča obvinila polícia v súvislosti s činnosťou zločineckej skupiny, ktorá údajne sabotovala vyšetrovanie trestných káuz. Skupina podľa policajného prezidenta Štefana Hamrana diskreditovala vyšetrovateľov NAKA, zbavovala zodpovednosti obvinených a skresľovala informácie. Do tejto oblasti podľa Hamrana spadá aj medializovaná správa o údajnom manipulovaní vyšetrovaní korupčných káuz z dielne SIS.

Zdroj: Nový čas, Robert Fico

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. To sme až tak ďaleko so Slovenskom?. Veď to je jeho likvidácia a likvidácia štátu, jeho totálny rozklad a zbavenie Slovenska jeho suverenity. S týmto súhlasia policajti a vojsko, ak ešte nejaké vôbec máme?. Preto nás ten VLASTIZRADCA Naď zbavil všetkého vojenského arzenálu a daroval Ukrajine. Veď Naď je tiež členom mimovládok platených šorošom a Esetom. Sú tam aj ďalší ako napr. Krupa a.i., takže i to im ide, aby zmanipulovali voľby a dosadili svojich, lebo voľby musia vyhrať progresívci?. Všetko tomu nasvedčuje, všetko.

  2. A kedy bude podané trestné oznámenie na ľudí, ktorí dopustili tento chaos na SLovensku???

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás