fbpx
- Reklama -
NázoryJudita Laššáková a jej poznámky k súčasnému stavu

Judita Laššáková a jej poznámky k súčasnému stavu

-

Judita Laššáková a jej poznámky k súčasnému stavu

• Zuzana Čaputová navštívila 23. 11. 2021 nemocnicu a mala rozhorčený prejav o tom, ako „nerozumie krajine, v ktorej žije“. Vraj treba „prestať šíriť bludy o Covide“, „prestať tliachať o Covide“ a „počúvať odborníkov“. Tí vraj „jednoznačne majú jasné odporúčania“.

- reklama -

• Takže, vážená pani prezidentka, na úvod jedna pripomienka: Covid tu nemáme prvý týždeň, ale už viac ako rok a pol. Do nemocníc sa nedostávajú hlavne tí, ktorí nie sú pozitívni na túto zákernú, ale inak nesmierne dobre platenú chorobu, všakáno. No minimálne lôžka s covidovými pacientami sú veľmi lukratívne platené. Aj operácia môjho otca bola preložená, lebo… Lebo čo? Dodnes nikto netuší, ale plánovanie skoro všetkého ide tejto vláde dobre aj vďaka jej „odborníkom“.

• Konzílium odborníkov pozostáva z koho vlastne? Ľudia z akých odborov sú do tohto telesa prizývaní? Nikoho netrápi, že sa zvyšuje počet samovrážd? Nikoho nezaujíma, že sa zvyšuje domáce násilie? Nikto sa nepozastavuje nad počtom pacientov na psychiatrii? To sú alarmujúce čísla, ktoré však nikoho z konzília odborníkov netrápia!

• Radičová v Rádiu Expres povedala: „Ale áno, sme rozdelení na dve kategórie ľudí. Veď je to fakt. To prečo? Chceme sa klamať? Veď je to fakt! (…) V realite je to tak (očkovaní a neočkovaní). Z hľadiska počtu ľudí, ktorí sú v nemocniciach, ich zastúpenia, prevažujúca väčšina sú neočkovaní, ktorých to ohrozuje… To je rovnako fakt! Ale! Dodávam dôležitú poznámku. Byť zaočkovaný neznamená slobodu. To bolo klamstvo. To znamená len väčšiu ochranu. A keď raz začnete s klamstvom a sľúbite niečo, čo nie je dosiahnuteľné, tak to, samozrejme, vytvára ešte väčšiu bariéru a nespokojnosť oboch týchto skupín. Tak zaočkovaných, ako neočkovaných.“

• Pani profesorka Radičová povedala to, čo pred storočiami Platón: „Začiatok je polovica celku.“ Iba v prípade, že začnete poctivo a s pravdou, môžete vyhrať vojnu, v ktorej, ako tvrdia naši poprední ústavní činitelia, sme sa ocitli. Keď Winston Churchill prevzal vedenie krajiny počas druhej svetovej vojny, sľuboval „krv, drinu, slzy a pot“. No Briti ho nasledovali a spoločným úsilím priložili ruku k dielu a nepriateľa sa im podarilo zdolať práve preto, lebo im Churchill na začiatku povedal, čo so stopercentnou istotou vedel! Neklamal, nelakoval.

• Schádzajú mi na um otázky a nie sú lichotivé hlavne pre dočasnú obyvateľku prezidentského paláca:

  1. Prekáža pani prezidentke kritika vyslovená expremiérkou a neúspešnou kandidátkou na prezidenta Ivetou Radičovou?
  2. Už pani prezidentka zabudla, kto vymenoval súčasnú vládu, ktorá zjavne nezvláda manažovanie štátu a v čase Covidu už vôbec? Je nutné dodať, že vládu národnej katastrofy vymenovala pani prezidentka už vlastne druhýkrát!
  3. Kto ešte uverí slovám Zuzany Čaputovej, keď sľubovala očkovaným slobodu a že sa ich žiadne reštrikcie týkať nebudú?
    • Na základe chaotických informácií poskytovaných vládou môžeme predpokladať, že od zajtra máme lockdown. Opätovne sa ho pokúšajú nastaviť tak, aby štát nemusel vyplácať podnikateľom ušlý zisk a vzniknutú stratu. Podnikateľom síce dovolia mať prevádzky otvorené, ale ľuďom zakážu tam ísť.
    • A aby nedošlo k omylu! Ak nás naozaj postihne lockdown a s ním spojený zákaz vychádzok, budeme si tieto slasti užívať preto, „lebo Fico“ a „lebo Smer-SD“! Na toto nesmieme zabúdať! Inak by to v tej „krajine, ktorej prezidentka nerozumie“, ani nešlo! Fico totiž avizoval demonštráciu proti vláde na 01. 12. 2021. Povedal však, že ak bude lockdown, tak akciu odvolá. No ako najlepšie zabrániť demonštráciám? Zavedením lockdownu. A ten máme preto, lebo nie sme dostatočne zaočkovaná krajina! A ani Fico a Smer-SD netlačia občanov do toho, aby sa zaočkovali! Tak to je fakt drzosť od týchto pánov!
    • Mám jedno riešenie pre dámy a pánov tvoriacich výkonnú moc na Slovensku: Zrušte všetky nemocnice a tie nebudú plné pacientov! ➡️ Toto je irónia, ale pri mentálnej výbave osadenstva najvyšších ústavných funkcií Slovenska si dokážem predstaviť, že k takémuto kroky aj v budúcnosti pristúpia!

Zdroj:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás