fbpx
- Reklama -
DomáceJ. Richter (video): MINISTER KRAJNIAK SKÚŠA, KOĽKO ĽUDIA EŠTE...

J. Richter (video): MINISTER KRAJNIAK SKÚŠA, KOĽKO ĽUDIA EŠTE VYDRŽIA

-

J. Richter (video): MINISTER KRAJNIAK SKÚŠA, KOĽKO ĽUDIA EŠTE VYDRŽIA

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

J. RICHTER: MINISTER KRAJNIAK SKÚŠA, KOĽKO ĽUDIA EŠTE VYDRŽIA

Minister práce Krajniak pracuje štýlom pokus-omyl. Pomoc zo strany štátu je aj preto nedostatočná a neskorá. Zlé rozhodnutia a zanedbané problémy sa prejavia vtedy, keď skončia podporné opatrenia. Vtedy vláda uvidí, ako veľmi zanedbala zamestnanosť, ktorej vývoj a pokles nás radí na najhoršiu priečku v rámci EÚ!

Zdroj: SMER – SD, TV JOJ

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás