fbpx
- Reklama -
NázoryExprezident PZ Tibor Gašpar: LOŽ PRACOVNOU METÓDOU

Exprezident PZ Tibor Gašpar: LOŽ PRACOVNOU METÓDOU

-

Exprezident PZ Tibor Gašpar: LOŽ PRACOVNOU METÓDOU

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

ℹ️ Generálna prokuratúra Slovenskej republiky dnes vo svojej tlačovej správe uviedla, že Generálny prokurátor preskúmal plynulosť rozhodovania o sťažnostiach obvinených v politickej kauze SÚMRAK. A ako sa dalo čakať zistil, že NAKA a ÚŠP pochybili.

- reklama -

➡️ Generálny prokurátor okrem iného uviedol:….Vyšetrovateľ PZ napriek splneniu zákonných podmienok nepredložil prokurátorovi Úradu špeciálnej prokuratúry, vykonávajúcemu vo veci dozor, vyšetrovací spis spolu so sťažnosťami obvinených, ktoré boli riadne odôvodnené k 16. máju 2022 bezodkladne, ale až prípisom zo dňa 15. júna 2022, doručeným Úradu špeciálnej prokuratúry dňa 21. júna 2022. Tento postup vyšetrovateľa PZ predstavoval prieťah v konaní v dĺžke 29 kalendárnych dní, z ktorých bolo 21 pracovných…..

🤥 Úrad Lipšicovej Špeciálnej Prokuratúry (naozaj veľmi špeciálnej) na seba nenechal dlho čakať, a utekal zakrývať chyby vyšetrovateľa NAKA Vereščáka, ktorý bez hanby porušuje právo. Spolu so svojím tlačovým odborom v Denníku N reagovali vo svojom stanovisku, okrem iných hlúpostí, aj výhovorkou, že môj obhajca podanú sťažnosť neodôvodnil, tak vyšetrovateľ čakal a z tohto dôvodu predkladal spis oneskorene.

⚖️ A tak tu máme dilemu:

👉 GP SR tvrdí, že vyšetrovateľ NAKA Vereščák pochybil a dôvody sťažnosti mal v spise už 16.05.2022.

👉 ÚŠP sa ho zastáva a hovorí, že žiadne dôvody sťažnosti podané neboli, NAKA je super a GP SR klame.

🧑‍🦯 Na ÚŠP sú buď slepí, alebo len opäť klamú. Na foto nižšie je priatelia doručenka dôvodov sťažnosti s vyznačeným dátumom doručenia pánovi Vereščákovi, a ďalší dôkaz toho, ako je ÚŠP zaujatý a zneužívaný v politickom boji.

Zdroj:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás