fbpx
KomentáreDvojtvárnosť, faloš a pokrytectvo KDH nepozná hranice

Dvojtvárnosť, faloš a pokrytectvo KDH nepozná hranice

-

Dvojtvárnosť, faloš a pokrytectvo KDH nepozná hranice

Odvolávanie Ľuboša Blahu z pozície podpredsedu parlamentu je ukážkou malosti politiky KDH. Zdôvodnenie, že vo svojej kancelárii vymenil portrét súčasnej hlavy štátu za obraz komunistického revolucionára Che Guevaru, dáva logiku iba v prípade, ak by postupovalo ku všetkým „kontroverzným“ prípadom rovnakým metrom. V tomto smere preto nie je až tak podstatné či táto osobnosť je alebo nie je symbolom demokracie. Zásadná vec je v úplne niečo inom. Ak by KDH bolo skutočne zásadové, čo ani zďaleka nie je, tak by tiež odsúdilo aj progresívno-liberálnu politiku Progresívneho Slovenska a SaS. Iba preto, že „nenávidia“ predsedu Smeru-SSD a súčasného štvornásobného premiéra Roberta Fica, uprednostňovali radšej spoluprácu s Michalom Šimečkom a Richardom Sulíkom. KDH by sa však muselo vzdať veľkej časti svojho programu a zároveň potichu akceptovať postupné prenikanie latentného neomarxizmu do slovenskej spoločnosti. Jeho vzostup začal počas tzv. študentských protestov v roku 1968 v západnej Európe. A čo je zaujímavé niektorí z nich si za svoj vzor vybrali práve Che Guevaru. Tento fakt predstavitelia KDH účelovo prehliadajú. Má to svoje dôvody. Progresívne Slovensko a z časti aj SaS, sa odvolávajú na tzv. výdobytky kultúrnej revolúcie, medzi ktoré patria aj práva LGBT menšín. Ak by na toto KDH začalo poukazovať, prišlo by o svojich spojencov. Dvojtvárnosť, faloš a pokrytectvo ich predstaviteľov tak spočíva v tom, že kritizujú iba klasický marxizmus, pričom s jeho upravenou verziou sa neváhajú spojiť v mene boja proti Smeru-SSD. Pritom klasická sociálna demokracia v oveľa väčšej miere rešpektuje konzervatívno-kresťanské nastavenie väčšiny obyvateľov Slovenska.

Vráťme sa späť k odvolávaniu Ľuboša Blahu. Objektívne treba povedať, že žiadny zákon neprikazuje mať v priestoroch štátnych inštitúcií vyvesený portrét hlavy štátu. A pokiaľ je jeho najväčším problémom práve zvesenie obrazu prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá vyvesila pred prezidentským palácom dúhovú vlajku, nastáva otázka či KDH je ešte stále kresťanskou stranou. Ďalším hriechom Ľuboša Blahu podľa jeho predstaviteľov malo byť aj nahradenie vlajky Európskej únie za slovenskú vlajku. Ani v tomto prípade nebol porušený zákon. Vrcholom arogancie bolo vyjadrenie Františka Mikloška o tom ako nenávidí Slovensko, v ktorom vládne Robert Fico alebo Vladimír Mečiar. Toto vyjadrenie „demokratického“ politika možno ospravedlniť aj tým, že je jedným zo spoluzakladateľov Nadácie Milana Šimečku. Jeho syn Martin Šimečka sa vyjadroval o slovenčine, že je bačovým jazykom a zároveň podobne ako KDH, bol proti samostatnosti Slovenskej republiky.

Proces odvolávania Ľuboša Blahu je tak iba trápnym divadlom pre voličov KDH. Bohužiaľ väčšina z nich opäť prepadla klamstvám a propagande. Ich naivita a nedovzdelanosť im bráni poznať objektívne fakty, že skutočným nepriateľom pre demokraciu na Slovensku  nie je  Che Guevara, ale neomarxistická antikresťanská politika, ktorej KDH veselo svojou hlúposťou nevedomky posluhuje.

Autor: Matej Mindár

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

7 Komentáre

  1. Ďakujem pán Mindár, toto je aj moje presvedčenie, aj môj názor. Už dávno viem o falošnosti aj protislovenskej orientácie KDH. Stačí sa pozrueť do minulosti spred 30 rokov a aj na to, ako poslanec v slovenskom parlamente za KDH vyskočil zo svojho miesta ako zmyslov zbavený a doslova zreval: som proti zvrchovanosti Slovenska. Vtedy ešte žijúci kardinál Tomko sa k tomu vyjadril tak, že neverí vlastným ušiam a očiam, že práve KDH sa takto stavia proti vlastnému štátu. KDH vždy zrádzalo s zrádza stále. Mikloško v KDH má na rukách, resp.jeho rukávoch šnúrky, ktorými riadi a zapredáva a zrádza našu vlasť v záujme cudzích mocností a donorov KDH. Pamätám si aj na to, ako vo federálnom parlamente nehlasovali v prospech našej novovznikajúcej republike, ale potom vyplakávali a ďakovali tým slovákom, ktorí nás nezaradili ako vtedy KDHÁCI. Vraj oni musia poslúchať ich vedenie. Taká je, bohužiaľ pravda. Ja si veľmi dobre pamätám správanie sa Mikloška od začiatku jeho pôsobenia v slovenskej politike. Nikdy nič pozitívne pre Slovensko neurobil, vždy bol proti.

  2. Je treba už konečne spraviť poriadok v tomto štáte a vrátíť slobodu a právny štát a preto držím novej vláde všetky palce. Bohu žial táto dnešná opozícia nestojí ani za deravý droš, je falošná, zákerná, pomsti-chtivá a podlá.
    Snáď sa ešte lepších časov dožijem 71 – ročný vysokošlky vzdelany muž.

    • Dúfam, že sa tých lepších časov dožijem aj ja, ako aj veľká väčšina slovákov. Preto som aj v týchto voľbách volila s rozumom a vyšlo mi to, všetkých, ktorých som krúžkovala sa do parlamentu dostali. Držím im, celej vládnej koalícii ako aj celému slovenskému národu palce a pevne verím, že urobia pre nás a našu.vlasť to maximum z toho, čo si predsavzali.👍🇸🇰💯❤️

  3. dvojtvarnosť, pokrytectvo faloš a ferizejstvo je prava tvár predstaviteľov KDH, inak tomu nikdy nebolo, su to obyčajne svine, schovavajuce sa za kresťanstvo
    tak potom ak su kresťania, tak aj cel kresťanstvo je take iste, faloš, pretvarky okradanie, zabijanie, pedofilia

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás