fbpx
DomáceAktualizované: POLÍCIA: NAKA zadržala Tibora Gašpara

Aktualizované: POLÍCIA: NAKA zadržala Tibora Gašpara

-

Aktualizované: POLÍCIA: NAKA zadržala Tibora Gašpara

AKTUALIZÁCIA – POLÍCIA: NAKA zadržala Tibora Gašpara

BRATISLAVA 11. augusta (SITA) – Dnes v skorých ranných hodinách policajti NAKA zadržali bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara. Informáciu uviedol na sociálnej sieti jeho syn advokát Pavol Gašpar a pre Aktuality.sk ju potvrdili dva od seba nezvislé zdroje.

Okrem Gašpara mali policajti zadržať aj Romana Stahla, ktorý viedol napríklad vyšetrovací tím Novinár, dôvodom má byť korupcia.

Polícia na sociálnej sieti potvrdila, že počas dnešnej akcie s krycím názvom „Ezechiel 7“ boli v Nitrianskom kraji zadržané dve obvinené osoby R. S. a T. G., a to v súvislosti s podozrením z korupčnej trestnej činnosti. „Vzhľadom k prebiehajúcim zaisťovacím úkonom, a to vrátane výkonu domovej prehliadky na základe príkazu sudcu pre prípravné konania, nie je možné aktuálne poskytnúť žiadne bližšie informácie,“ dodal Policajný zbor.

Ako napísal Pavol Gašpar na sociálnej sieti, išlo o zadržanie bez domovej prehliadky, „z čoho je jasné, že ide o sólo akciu Lipšicovej ÚŠP a Hamranovej NAKA“. Zadržanie svojho otca označil za „predvolabný cirkus“.

https://www.aktuality.sk/clanok/FU7KKVx/naka-zadrzala-tibora-gaspara-a-dalsiu-osobu-pre-korupciu/

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Oni, fašisti ako vzoroví hitlerčíci sa nezastavia pred ničím. Tu ide očividne na likvidáciu najsilnejšej opozičnej strany SMER SSD. Dôvod?. Úžasný strach Lipšica, Hamrana a Čaputovej,ktorá dala na túto špinavosť súhlas spolu nikým nevolenou ňou dosadenou Ódorovou vládou, ktorú nepodporil ani parlament. To, čo sa deje na Slovensku nemá obdobu a je čo povedať, že takéto svinstvo nerobili ani komunisti. Títo všetko robia na rozkaz CIA USA ambasády za ohradeným plotom. Toto všetko sa im vráti, o tom som presvedčená.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás