fbpx
DomáceAko Heger hodnotil rok 2021? Ľutuje sa a chváli....

Ako Heger hodnotil rok 2021? Ľutuje sa a chváli. Vraj čistí Slovensko od korupcie

-

Ako Heger hodnotil rok 2021? Ľutuje sa a chváli. Vraj čistí Slovensko od korupcie

Bratislava 31. decembra (TASR) – Rok 2021 bol jeden z najťažších rokov od novembra 1989. V rozhovore pre TASR zhodnotil tento rok premiér Eduard Heger (OĽANO). 


      Mínusom je pre Hegera pandémia, ktorá trápi Slovensko. Za negatívum považuje aj spory v koalícii. Avšak na druhej strane je pre neho pozitívom, že koaličné strany spolu dokážu diskutovať a nie je to o tom, kto koľko ukradne. 


      „Čo ma teší, je, že napriek silnej pandémii prebieha očista Slovenska od korupcie,“ poznamenal Heger. Ďalej je rád, že koalícia bola v tomto roku schopná pripraviť reformy, o ktorých sa už buď rokovalo, alebo sa o nich ešte len rokovať bude. 

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. A namiesto vianoc nám tu zaviedli Maro Chrismasy a namiesto ježiška Cocakoláša. Nabudúce to už budú len slávnosti slnovratu.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás