NázoryRichterovej sa mal vyhrážať Kollár: Čakám kedy tento 60...

Richterovej sa mal vyhrážať Kollár: Čakám kedy tento 60 ročný seladón…

-

Richterovej sa mal vyhrážať Kollár: Čakám kedy tento 60 ročný seladón…

Barbora Richterová: Boris Kollár sa osobne predomnou vyjadril , že za to , že skončil v politike môžem ja, že ma nenávidí a že sa mi POMSTÍ ❗️Povedal mi to do očí že za to zaplatím❗️

Nemôže mi zobrať strechu nad hlavou , nemôže mi zobrať auto lebo žiadne od neho nemám.
Jediné čo mi môže zobrať sú MOJE DETI.

Človek, ktorému sa o 2 mesiace narodí 18 te dieťa so slečnou Žofiou sa o mne ako o matke ktorej urobil sám 2 deti vyjadril ako o krkavčej.

Tak “krkavčia matka” sa 12r stara o dieťa , v živote sa on sam nestaral o moje deti, že by varil, upratoval, uspával, riešil choroby, rozvozy na krúžky , učenie, starostlivosť…
So synom nerobil okrem toho že sa šuchol snim na lyžiach z kopca nič.
A takýto neukojený úchyl čo naoplodnuje 18 detí a v živote sa o žiadne nestaral,ani k jednému môjmu synovi v živote nevstal a neriešil starostlivosť o ne si ma dovolí brať to svojho klamárkeho zobáku.

Takže pomsta zlodeja a úchyla Borisa Kollára , ktorý tu tento štát rozkrádal niekoľko rokov ,za to že nieje v parlamente je ODOBRAŤ mame jej deti.

Verím že tento 60 ročný seladón tu už nebude dlho a príde deň kedy sa ho zbavím nadobro.
Ideálna by preňho bola basa za všetky tie zlodejiny a igelitky penazí pod perinami.

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 Komentáre

  1. Borisa naozaj vôbec nemusím. Nema velikost,, moralne uplne zle,, a jeho DNA je aké je🤪no vsetky jeho nosnice ste vedeli do coho idete,, a Boris nieje žiadny Dellon, šarm nevlastní, a Boh vie či sa vie korčulovať!!! No vi vsetky ste spoznali ozaj luxus a tie igelitky s peniazmi vam nevadili ked ste ich mohli otvoriť. Borisa stojite strasne vela peňazi,, a len tak to neskonči,, on produkuje nové prirastky,, no on je raz taký.. Deti má urcite rád no starat sa o ne nemôže neda sa to!! Ked bude robiť v SBSke alebo vypomoc v skolskej jedalni, mozno by nieco stihol ale nie 13deti pre Boha. Takze,, pekne od znova bez Borisa,, uplne na inej frekvencii,, a mozno na začiatok Lidl potom sa uvidí😒🙄 Boris bol kde??? No na ulici s Peťom😄kam sa dostal?? No do vlady,, 🤕a prečo no mal nejake peniaze,, a preco ma tolko kedysi peknych dievcat,, no lebo mal nejake peniaze,, preco ste boli silno zamilovane a deti ste vynosilu pre Borisa??? Vedeli ste ze ma uz vela detí,!! Takže Boris na vine nieje!!!! Sami ste sa ponukli vsetky,, vlastne,, 😳😳co ste ponukli Borisovi?????? Intelekt??? Alebo??? A tak ludstvo funguje je vsade. Sory.

  2. A ze sa vyhráža táto obstarozna matrona to je ok? Zlatokopka ma stále malo? Čo tak ísť poriadne robiť a poriadne vychovávať deti a poriadne sa o ne starať? A Zorinko prestať kydať sprostosti a starať sa o vlastné kur..y?

  3. … nepochopil som pointu článku a ani boriskov životný zmysel vyejakulovať sa do každej otčenej diery okrem zákonnej manžeľky a pre voličky dobre vynájdeného lepkavého hesla Za rodinu a po dočítaniu textu som sa ihneď letel podívať pod perinu, či tam nieje igelitka od Ježiška boriska. Nebola. Bola tam iba naprdená vzdušná bublina. Odo mňa. Svoju polku si žena vyvetrala. A tak mi zasa neostáva nič iné, než opäť poctivo a zdvorilo vypisovať kresťanskému Ježíškovi, aby tohto roku už konečne na mňa nezabudol a obdaruval mňa niečím hodnotným, napr. takým matovičovým šusťavým miliónikom, ktorý podvodník matelko aj s pokladničkou nechal účelovo pripravený v otvorenom kancelárskom sejfe hladnému bielému koňovi, ktorému predal podnik práve za ten miliónik v podnikovej pokladničke aj s čierným daňovým únikom a neaktuálne doklady vyniesol na babkinu povalu. Ostatné spálil. A mne teda nakoniec neostáva nič iné, než medzi odoslanými vianočnými želaniami Ježiškovi chodiť dennodenne do roboty, kde sa prvý milión v hotovosti dá dokopy a do pokladničky až v tretej generácii potomkov zosnulých udretých koňov za rodinu.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás