fbpx
NázoryVIDEO: Robert Fico reaguje na včerajšie rozhodnutie Lipšica voči...

VIDEO: Robert Fico reaguje na včerajšie rozhodnutie Lipšica voči P. Kažimírovi

-

VIDEO: Robert Fico reaguje na včerajšie rozhodnutie Lipšica voči P. Kažimírovi

Predseda strany SMER – SD Robert Fico zareagoval na včerajšie rozhodnutie politika Daniela Lipšica, ktorý sa účelovo za pomoci zmeny zákona stal Špeciálnym prokurátorom. Daniel Lipšic včera zamietol sťažnosť Petra Kažimíra s odôvodnením, že výpoveď jedného kajúcnika je dostatočný dôvod na to, aby bolo voči guvernérovi NBS vedené obvinenie.

Predseda SMERu Robert Fico podotýka, že Peter Kažimír nie je jeho obľúbenec, nakoľko ako uvádza, zradil SMER – SD. Robert Fico upozorňuje na notoricky známe skutočnosti okolo pochybného správa sa Úradu špeciálnej prokuratúry na čele s Lipšicom. Predseda SMERu ďalej odkazuje:,, Právnici na Sovensku, prestaňte mlčať a hovorte otvorene o hrubých porušeniach zákonov z dielne NAKA a Lipšicovho Úradu špeciálnej prokuratúry!“ Okrem toho sa Robert Fico v krátkosti dotkol aj nevhodnému odchodu Lengvarského do Ománu.

Viac vo videu:

Článok, ktorý sa týka uvedenej témy sme priniesli 29.12.2021:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás