fbpx
TV VVVIDEO: PROCES s JUDr. Dušanom Kováčikom: Odsúdenie za korupciu...

VIDEO: PROCES s JUDr. Dušanom Kováčikom: Odsúdenie za korupciu napriek zásadným rozporom a nejasnostiam!?

-

VIDEO: PROCES s JUDr. Dušanom Kováčikom: Odsúdenie za korupciu napriek zásadným rozporom a nejasnostiam!?

Video predstavuje 2. časť zo série videí týkajúcich sa súdneho procesu s JUDr. Dušanom Kováčikom na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku v rámci ktorého bol rozsudkom zo dňa 20.09.2021 odsúdený na trest odňatia slobody vo výmere14 rokov.

Vo videu sa Vám obhajcovia JUDr. Dušana Kováčika pokúsia v jednoduchosti priblížiť ďalšie z mnohých argumentov, ktoré sú obsahom odvolania proti rozsudku zo dňa 20.09.2021 o ktorom bude rozhodovať Najvyšší súd SR.

Predmetné video obsahuje argumentáciu, ktorá poukazuje na zásadné rozpory a vážne nejasnosti v procese odovzdávania údajného úplatku ako aj v procese údajného vybavovania prepustenia Ľubomíra Kudličku z väzby. Predmetné nejasnosti dokazujú, že svedkami popisované údalosti sa jednoducho nemohli stať.

Zdroj: AKJK advokátska kancelária

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás