fbpx
Názory(video) Pravda sa ukázala! Blaha nikdy NEPODPOROVAL zmluvu s...

(video) Pravda sa ukázala! Blaha nikdy NEPODPOROVAL zmluvu s Američanmi ako nám to liberáli podsúvali

-

(video) Pravda sa ukázala! Blaha nikdy NEPODPOROVAL zmluvu s Američanmi ako nám to liberáli podsúvali

K videu na RTVS sa na sociálnej sieti vyjadril Ľuboš Blaha:

Neverím vlastným očiam. Verejnoprávna RTVS uverejnila profesionálny, objektívny a hlavne pravdivý príspevok, v ktorom vyvrátila všetky hoaxy, ktoré o mne šíri Naď a jeho liberálni poskokovia v médiách. Klobúk dole.

1. RTVS si detailne preverila, ako to v skutočnosti bolo na európskom výbore v roku 2019. A jasne potvrdili, že som tvrdo bojoval proti americkej dohode. A že minister Naď je nehanebný klamár a podvodník.

2. Na výbore som prirovnal dohodu k okupácii z roku 1968 a vyhlásil som, že ak bude možnosť zastaviť takýto návrh, budem prvý, kto tak urobí.

3. Aj vtedy som bojoval proti tomu, aby tu boli americkí vojaci, základne, zbrane či porušenie suverenity a to isté tvrdím aj dnes.

4. Je preukázateľné, že v roku 2019 žiadna dohoda nebola na stole a americký návrh sme zarezali – na rozdiel od vlastizradcu Naďa.

5. Tu máte dôkaz – priamo z verejnoprávnej televízie. Toto je K.O. pre Migáľa, Dibákovú, Závodského aj Šnídla z Denníku N. Potvrdilo sa, že sú to obyčajní dezinformátori – tlieskam.

6. Ešte raz a pomaly – Ľuboš Blaha vždy bojoval proti americkej dohode a oni boli usvedčení, že len bohapusto klamali. Ako vždy.

7. Na americkej ambasáde asi nemajú radosť – celá tá ich dezinformačná kampaň proti Smeru, ktorú šírili prostredníctvom tajtrlíka Naďa a svojich mediálnych žoldnierov, sa im rozsypala ako domček z karát.

8. Jedno si zapamätajte, drahí moji: môžete mať zbrane, prachy a moc, môžete mať kúpených ministrov aj novinárov, môžete šíriť nenávisť proti Smeru aj proti Rusku, ale napriek tomu – pravda nakoniec vždy zvíťazí!

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

 1. Bude to tu ako Afganistane ?

  https://www.facebook.com/ChmelarEduard/posts/5051629464868905
  Chmelár:“… Nebudem na tomto mieste opakovať to, čo som už veľakrát vysvetľoval (keď sa šéf diplomacie hlúpo pýta, či sem Američania dovezú jadrové zbrane na fúrikoch, myslím, že veľmi dobre vie, že na letecké základne môžu prepraviť letecké nukleárne bomby a že Zmluva o nešírení jadrových zbraní im to nezakazuje) a nebudem ani zbytočne rozdávať rozumy, keď politická opozícia nemá záujem o nezávislú odbornú expertízu. Ak sa tu má viesť odborná debata, po ktorej naoko volá vláda, majú ju viesť nezávislí odborníci, nie demagogickí politici a finančne zainteresované think-tanky. Som pripravený vyvrátiť v diskusiách všetky bludy Naďa, Korčoka, Krúpu, Majera, Macka a ďalších, lebo diabol sa skrýva v detailoch a oni sa spoliehajú na to, že súperi, ktorých si vyberajú, sa v tom nevyznajú. Tieto klamstvá sa stále opakujú a kto ma číta pravidelne, dostal argumentov viac než dosť. Dnes sa chcem pristaviť len pri jednej veci, ktorú Robert Fico nechal bez odpovede.

  Ivan Korčok argumentoval okrem iného tým, že ten istý režim, aký bude u nás, bol aj v Afganistane… Dobre som počul? Šéf slovenskej diplomacie otvorene prirovnal režim, v ktorom budú fungovať Ozbrojené sily USA na Slovensku, k okupovanému Afganistanu! …“

  Keby este niekto nevedel preco NATO / USA v afganistane prehrali

  https://www.rt.com/news/534266-afghanistan-children-killed-drone-strike/

  Unheard Voices | US airstrikes claim lives of innocent children in Afghanistan
  https://www.youtube.com/watch?v=ynGUPiCbHAg

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás