fbpx
Názory(video) Po AKTUALITÁCH sa medzi DEZINFOWEBY zaradilo aj SME!...

(video) Po AKTUALITÁCH sa medzi DEZINFOWEBY zaradilo aj SME! Takto klamú o ministrovi financií L. Kamenickom

-

(video) Po AKTUALITÁCH sa medzi DEZINFOWEBY zaradilo aj SME! Takto klamú o ministrovi financií L. Kamenickom

Po Aktualitách šíri rovnaké klamstvo o podpredsedovi SMER – SSD a ministrovi financií Ladislavovi Kamenickom aj Denník SME!

Zúfalstvo tvz. mainsteamových médií už dosahuje obludné rozmery. Premiér Robert Fico informoval, že okrem Tv Markíza a Denníka N sú za „nepriateľské médiá“ označené aj Aktuality a SME, pričom dal preveriť ich akredácie na Úrade vlády SR. Ukazuje sa, že právom.

Ich pracovnou metódou je vypúšťať hoaxy a klamstvá. Tentokrát opäť v tej istej veci. Tou je, že Ladislav Kamenický vo vláde Petra Pellegriniho v roku 2019 mal podržať šéfa Kriminálneho úradu finančnej správy a najznámejšieho kajúcnika v slnečnej sústave Ľudovíta Makóa, čo je samozrejme hoax (informovalo o tom SME 13.11.2023 na ich webe: https://video.sme.sk/c/23243856/kto-je-minister-financii-ladislav-kamenicky.html ).

Zdroj: Screen SME


Ako sme už skôr informovali, Ladislav Kamenický ani neuvažoval z Makóa urobiť šéfa Finančnej správy, čo v roku 2019 vo svojom článku potvrdili aj Aktuality. V roku 2023 Aktuality popreli samé seba a napísali opak.

Zdroj: Screen Aktuality (dôkaz, o ktorom písali samotné Aktuality, že Kamenický Makóa nikam nepreferoval).


O drzosti a amaterizme, niektorých novinárov netreba polemizovať, tentokrát do skupiny „dezinformátora“ dostal „elitný“ poskok SME-čka Miroslav Gupka.

Viac informácii o klamstve Aktualít, na ktoré nadviazalo SME sa môžete dočítať v našom článku „TRAPAS DENNÍKA AKTUALITY.SK: SAMI SEBA USVEDČILI Z KLAMSTVA O BUDÚCOM MINISTROVI FINANCIÍ L. KAMENICKOM!„, v ktorom sme sa danej „hoax-kauze“ už venovali, kde jasne Aktuality v roku 2019 poukazovali na to, že Ladislav Kamenický ako vtedajší minister financií Makóa neobhajoval, nemiešal sa do personálnych nominácií prezidenta finančnej správy, ako aj to, že v roku 2019 v prezidentskom paláci L. Kamenický odmietol špekulácie, že zločinec Makó sa má stať šéfom finančnej správy:

V SME si dali ešte námahu urobiť video, kde dezinformuje:

Na záver: Doterajší hránenec médií – kajúcnik – Ľudovýt Makó sa začína podozrivo využívať ako toxická osoba na rôzne vymyslené fabulácie a celé to pripomína príbeh, že poslúžil bývalej vládnej garnitúre, aby vypovedal voči nominantom SMER-u a dnes sa spustil jeho štatút – nepotrebný, zbytočný a otravný živočíšny druh, ktorý môže dopadnúť naozaj ako použitá handra, ktorej doterajšie výpovede z hľadiska vlastnej beztrestnosti nemusia nič znamenať pred skutkami, ktoré napachál. Žeby sa čas jeho justičnej nedoknuteľnosti končila?

VV

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás