fbpx
- Reklama -
Domáce(video) Generálny riaditeľ Siemens V. Slezák: Niekto sa zošalel....

(video) Generálny riaditeľ Siemens V. Slezák: Niekto sa zošalel. Bez ruských surovín sme bez šance fungovať

-

(video) Generálny riaditeľ Siemens V. Slezák: Niekto sa zošalel. Bez ruských surovín sme bez šance fungovať

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Erik Kaliňák zverejnil video šéfa Siemens, kde sa jasne vyjadril k nezmyslom , ktoré zamýšľa vláda.

VÝZVA ZAMESTNÁVATEĽOV HEGEROVEJ VLÁDE:
NECHAJTE SLOVENSKO NA POKOJI A BUDE PROSPEROVAŤ!

Všetko, čo zatiaľ vzišlo z dielne týchto nevzdelaných amatérov, poškodzuje Slovensko od priemyslu, cez zamestnávateľov, obce a mestá, až po bežného Slováka. Toto nie je postoj len politickej opozície, ale už aj reálne skúsenosti osobností medzinárodného obchodu, ktoré bohužiaľ musia žiť rozhodnutia tejto vlády a prosia len o jedno – o zdravý rozum. To, čo sa dnes na Slovákov valí každý deň, je dôsledkom nepripravených a neschopných politikov pri kormidle našej krajiny, ktorí nedokážu v Bruseli nahlas a suverénne povedať, čo je existenčným záujmom Slovenska a aj sa za to reálne pobiť.

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 komentár

  1. ako možno týchto tupcov vyzývať k zdravému rozumu? to je ako podať pygmejcovi notebook a čakať,že ho začne ihneď ovládať.to aj veronika snáď zvládne.časom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás